July 13, 2024

Kaz Ayaklarını Patates İle Yok Edin

Özellikle yirmili yaşların sonlarından itibaren kadınlarda gözle görülür kırışıklıklar belirmeye başlar. Genellikle göz kenarları, boyun, göz altları, dudak kenarları olmak üzere yıldan yıla bu ince çizgiler ve kırışıklıklar varlıklarıyla yüzü ele geçirmeye başlarlar. Bunun çözümü yüzünüzdeki ilk ince çizgileri fark etmenizle birlikte harekete geçmek ve önleminizi önceden almak olacaktır. Bu yazımızda yüzlerce lira harcamanıza gerek kalmadan evde kendiniz uygulayabileceğiniz son derece etkili ve basit bir kırışıklık yok etme yöntemini sizler için kaleme aldık. Kolaylıkla ve maliyetsizce evde kendi kendinize uygulayarak kırışıklıklarla vedalaşmanıza yardım edecek bu yöntemin adı : Patates.

Peki, patates ile kaz ayaklarını nasıl yok edeceksiniz ?

Bunun cevabı oldukça basit. Kaz ayakları başta olmak üzere patates diğer ince çizgiler ve kırışıklıklar üzerinde de etkili olduğu herkesçe bilinen bir sebzedir.
Her gün düzenli olarak kabuğunu soyduğunuz çiğ patatesi göz çevrenizde daireler çizerek gezdirin. Göz altlarınıza 5ila 10 dakika arasında masaj uygulayın. Yüzünüzü durulayın.

Geri «
Ileri »
VDS Kiralama