May 23, 2024

Kendall Jenner’ın Sonbahar Dolabından İlham Aldık!

Kendall Jenner’ın gardırobu son yıllarda gördüğümüz en çok yönlü gardıroplardan biri. Model bir gün son tt elbisesiyle moda haftasında olabilir ve ertesi gün Adidas ayakkabıları, geniş paça kot pantolon ve örgü yelek ile New York sokaklarında koşuşturabilir. Denemeyi açıkça seven bir moda bukalemunu olduğu için, bir sonraki yeni görünümünü nefesini tutarak beklemek bizim için genellikle en az onun giymesi kadar eğlenceli.

Beklenmedik bir şekilde, Jenner’ın en imrenilen görünüşlerinin çoğu, birkaç temel ilkeye dayanan mesai saatleri dışındaki görünümleri. Büyük olasılıkla izin günlerinde erkek giyiminden ilham alan bir çekiciliğe sahip rahat görünümleri tercih ediyor. Ama göz kamaştırdığında, bahsi nasıl yükselteceğini gerçekten biliyor ve ister topuklu bir bot ister imrenilebilir bir çanta ekliyor olsun, Jenner hararetle not aldığımız türden zahmetsiz bir stil oluşturuyor.

Kendall’ın defalarca geri döndüğü birkaç temel parçayı ve her seferinde işe yarayan güvenilir temellerden oluşan bir sonbahar gardırobu yaratmayı nasıl başardığını görmek için kaydırmaya devam edin.

Düz Paça Kot

Kate Moss’un skinny jean’lerinin çok revaçta olduğu zamanı hatırlıyor musunuz? Ancak yeni bir süper model lejyonu ile yeni bir iş çıkışı stili geliyor ve hepimiz için çok daha rahat görünümler sağlayan bu stilin baş tacı rahat denim pantolonlar. Jenner’ı kot pantolon içinde görürseniz, muhtemelen günlük görünüm olan yüksek belli, düz paça kot pantolonlar olacaklardır.

Yüksek Diz Çizmeler

Şu anda hepimiz çizme takıntılıyız ve hiçbiri diz boyu kadar değil. Modeller, editörler ve Influencer’lar tarafından benzer şekilde sevilen uzun bot, her zaman doğru miktarda giyinmiş ve işe hazır hissetmeyi, yersiz görünmeden başarır.

Deri Pantolonlar

Deri pantolonlarla asla yanlış bir tercih yapmış olmazsınız. Anahtar sadece doğru uyumu bulmaktır. Jenner’ın tercihi, daha bol kesimli düz paçalı bir stil (evet, hem kot hem de deride), ancak şu anda piyasada bol bol  kısa, geniş paçalı ve skinny stiller var, bu yüzden her vücut, boyut ve stile uygun bir deri pantolon bulabilirsiniz.

Maksi Kaban

Bir sonraki büyük trendi bulmak istiyorsanız, tavsiyemiz büyük bedene geçmek. Maksi etekler, elbiseler ve paltolar her zaman çarpıcı bir silüet oluşturur (daha fazla kanıt için Zoë Kravtiz’in Olsen benzeri maksi hırkasına bir göz atın) ve Jenner’ın zeytin rengi ceketi, henüz yeni bir trend gibi hissetmek için renk ve kesimin doğru kombinasyonu. Klasik bir dokunuşa sahip olmak isteyenler buyursun.

Örme Üstler

Croplar, yelekler, hırkalar… Eğer örebilirseniz, Jenner’da olan ve geride kalabileceğimiz rahat bir parça varsa, o da örme bir üst. Jenner’ı büyük, tıknaz, örgülü bir süveterle görmeyeli uzun zaman oldu (Los Angeles havasıyla ilgili olması muhtemel), ancak ince ve nervürlü örgüleri kat kat giymeye ve zarif aksesuarlarla giymeye karşı bir ilgisi olduğu açık.

Kısa Blazerler

İşte güvenebileceğimiz bir olmazsa olmaz gardırop parçası. Onu giymeyi düşündüğümüz sayısız yol göz önüne alındığında, blazerin ikon statüsünü hak ettiğine inanıyoruz ve hepsi hala yepyeni. İster kot pantolon ve Jenner tarzı bir tişört ile gösterişsiz olun, ister elbiselerle süsleyin, blazer ceket, mevsim ne olursa olsun, kolayca yatırım yapılabilecek en çok yönlü parçalardan biridir.

 

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama