July 24, 2024

Kendinizi Geliştirmenize Yardımcı 4 App Önerisi

Hazır yeni bir yıla girmişken bu senenin hedeflerinden biri kendinize iyi bakmak olmalı. Kendinizi sağlıklı hissetmek hem fiziksel hem mental açıdan çok önemli. Meditasyon yapmak, yogaya başlamak, terapiste gitmek ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan pek çok şey artık kişisel bakıma giriyor.

Yine de bütün bir yıl koşuştururken her zaman terapiye gidemeyebilir, yogaya zaman ayıramayabilirsiniz. İşte burada teknoloji devreye giriyor; işte tüm yıl boyunca dengede kalıp kendinizi daha iyi hissetirecek 4 uygulama önerisi;

Headspace
Söz konusu kendine iyi bakmak olduğunda Headspace en iddalı uygulamalardan biri. Genel rehberli bir meditasyon dinleyebilir ya da ilişkiler, uyku gibi direkt amaca yönelik hazırlanan meditasyonları seçebilirsiniz. Headspace uygulaması arkasındaki ses o kadar rahatlatıcı ki kısa sürede rahat ve iyi hissedeceğinize eminiz.

Calm
Calm uygulamasının adından da anlaşılacağı gibi tek bir amacı sakinlik. Calm sayesinde doğru nefes almayı öğrenip stres ve anksiyeteyi azaltabilirsiniz. 2 dakikadan 25 dakikaya kadar uzatabileceğiniz meditasyonları günün uygun olduğunuz herhangi bir anında dinleyebilirsiniz.

Relax Melodies
Size yatıştırıcı uyku sesleri sağlayarak uyumanıza yardımcı olacak bir uygulama arıyorsanız, Relax Melodies harika bir seçim olabilir. Rahatlatıcı bir ses seçerken tek bir seçeneğiniz de yok yağmur sesi ve piyano sesini birleştirebilir, sevdiğiniz seslerle kendi özel uyku müziğinizi bile yaratabilirsiniz.

Shine
Günlük motivasyon sözleri ve kendinizi üretkenlik, kaliteli uyku gibi konularda geliştirmenize yardımcı olacak rehber bir uygulama arıyorsanız Shine bunun için var. Stresi ve kaygıyı azaltmanıza ve genel olarak daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. En sevdiğiniz metinleri kaydedebilir, böylece onlara istediğiniz kadar bakabilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama