July 24, 2024

Keyfinizi Yerine Getirecek Kitap Önerileri

Şu sıralar okumak için motive olmakla mücadele ediyorsanız, kitap okuyamayanlar kulübümüze katılın! Bu stresli, belirsiz zamanlarda, normalde kitap çokça okuduğunuz bir şey olsa bile, odaklanmak ve zihninizi boşaltmak zor gelebilir, bunu etrafınızdaki çoğu insan da yaşıyordur dert etmenize gerek yok. Yine de kafanızı dağıtacak, iyi hissetmenizi sağlayacak bazı kitapları sizin için seçtik.

Marslı

Goodreads kullanıcıları tarafından 2014’ün en iyi bilimkurgu romanı seçilen Marslı da Mars’a yaşamaya giden Mark Watney’in hikayesi anlatılıyor. Eğlenceli, zeki ve bolca gerilim dolu olan Marslı belki de hayatımız boyunca karşılaşacağımız en büyük sosyal izolasyon hikayelerinden biri. Sürükleyici, bir an bile elinizden bırakmak istemeyeceğizin bir kitap arıyorsanız Marslı doğru bir seçim olabilir.

Hayattan Keyif Almak İçin At Kurtul Ferahla

Hazır evlerimizdeyken küçük büyük değişiklikler yapmanın tam zamanı değil mi? Popüler olmaya başladığı ilk günden beri büyük kitleleri peşinden sürükleyen ve çoğu insanın evine eli değmiş olan Marie Kondo’nun At, Kurtul Ferahla kitabı hayatı sadeleştirmek isteyenler için adeta bir başucu eseri. Dağınıklığı nasıl giderebileceğinizi, mutfaktan banyo eşyalarına, işle ilgili evraklardan hobi malzemelerine kadar evdeki her parçayı nasıl organize edebileceğinizi kullanıcı dostu çizimlerle kolayca anlayacaksınız.

Harry Potter Serisi

Sizi bilmiyoruz ama Harry Potter pek çoğumuzun çocukluk ve ergenlik yıllarında en büyük dostu oldu. Bu harika kitap serisini karantina döneminde bir kez daha okumaya ne dersiniz? Okurken çocukluk anılarınızın canlanacağı, belki de olaylara bambaşka bakış açılarıyla bakacağınız bir okuma tecrübesi yaşayabilirsiniz. Harry potter hakkında hiçbir bilgi sahibi olmayanlara küçük bir özet geçelim. Anne babasının trafik kazasında öldüğünü sanan ve korkunç teyze ve eniştesiyle yaşayan Harry her zaman kendisinde bir tuhaflık olduğunu hisseden küçük bir çocuktur. Bir gün Hogwarts büyücülük okulundan bir mektup alır ve hayatı hiç beklemediği bir biçimde değişmeye başlar. İster tek başınıza ister çocuğunuzla okuyabileceğiniz Harry Potter serisi harcadığınız günler konusunda sizi asla pişman etmeyecek, söz veriyoruz.

Normal İnsanlar

Son günlerin en çok konuşulan dizi yapımlarından Normal İnsanlar aslında bir kitap uyarlaması. Dizisi kitabından daha iyi yapımlar listesine şimdiden giren bu hikayenin yine de kitabına da bir şans vermek gerekiyor. İki okul arkadaşının birbirleriyle ve birbirlerinden bağımsız büyüme ve yetişkinlik hikayesini anlatan normal insanlar kitabında mutlaka kendinizden bir şeyler bulacaksınız.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama