April 25, 2024

Kırmızı Halı’dan İlham Alın

Hazır düğün sezonu açılmışken kendinizi bir kez de olsa ünlü bir film yıldızı gibi hissetmeye ne dersiniz? Muhteşem elbiseler, göz alıcı ayakkabılar, muhteşem saç stilleri ve dikkat çekici aksesuarlar… Burada ilham alınacak çok şey var! Hem gelin adayları için hem de davetliler için ilham verecek kırmızı halı görünümlerini sizler için bir araya getirdik.

1. Belki her gelinin tercih edeceği bir model değil ama bu elbisenin en güzel yanı ayakkabılarınızı da gösterebilecek olmanız. Kabarık eteği, sade fakat şık duruşu ve muhteşem tonuyla farklı gelinler için uygun bir seçim olabilir.

2. Kuyruk sevenler buraya! Lady Gaga’nın neredeyse uzaydan görünecek kadar uzun olan kuyruklu elbisesi rengiyle olmasa da modeliyle abartıyı seven, gösterişli gelinler için tam bir ilham kaynağı.

3. İpekten yapılmış, düz, klasik ve şık bir gelinliğe kim hayır diyebilir? Düz bir model arıyorsunuz ama mutlaka hareketli bir yanı da istiyorsanız Dakota Fanning’in arkası detaylı bu elbisesi tam sizlik!

4. Gelinin kız kardeşi de geldi! Model açısından biraz gelinliği andıran bu elbise geline danışılıp onayı alındıktan sonra tercih edilebilir. Alacağınız elbise bu modelle benzerlik göstermese de elbisenin renk ve tonları arasındaki uyum kafanızda hayalini kuracağınız bir görünüm uyandırabilir.

5. Süs, süs ve daha fazla süs diyen gelinin nedimelerini burada topluyoruz. Dua Lipa’nın giydiği bu her şeyiyle dikkat çeken abiye modeli tüm dikkatleri üzerinde toplamayı sevenler için ideal. Yalnız elbise bu kadar dikkat çekiciyken saç ve makyajda biraz daha sade seçimler yapmak dengeyi kurmanızı sağlayabilir, bizden söylemesi.

6. Altına bambaşka bir boyut kazandıran pullu, payetli elbise, sezonun en gözde modellerinden. Yalnız bu elbiseyi almak istiyorsanız düğünün nerede olacağını önceden bilmeniz gerek çünkü kır düğünü ya da daha sade bir törene biraz fazla kaçabilir.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama