June 22, 2024

Kış Aylarında Elbise Kombinleme Rehberi

Kış geldiğinde bazı sevdiğimiz yaz kıyafetlerine veda etmek zorunda kalıyoruz. Favori şortlarımız, sandaletlerimiz dolaplardaki yerlerini alırken kat kat giyindiğimiz soğuk havaları karşılıyoruz. Siz de yaz biterken elbiseleriyle vedalaşamayanlardansanız kış mevsimi görünümlerine elbiseleri de dahil etmenin zamanı gelmiş demektir. Kış mevsimi boyunca şık olmanızı sağlayacak elbise kombinlerini gelin birlikte inceleyelim.

Kat Kat
Uzun elbiselerinizi gömlek yerine giymeyi hiç denediniz mi? En sevdiğiniz Jean ya da kumaş pantolonunuzun üstüne maxi elbisenizi giyip şık bir görünüm yaratırken kat kat giyindiğiniz için soğuk havalarda bile asla üşümeyeceksiniz. Bu görünümün en büyük avantajı içine istediğiniz parçayı giyip daha da hareket katabilme olanağı sağlaması. Özellikle balıkçı yaka kazaklar böyle kombinlerin joker parçası bizden söylemesi.

Tayt Boğazlı Kazak İş Birliği
Yazın muhteşem güneş ışıkları altında omuzları açık bir elbise giymeyi kim sevmez? Peki omuz dekolteli elbisenizi kışın da giymeyi hiç düşündünüz mü? Kalın külotlu çoraplarınız ve boğazlı yaka kazağınızla yazlık bir elbiseyi hemen kış gardırobuna adapte edebilirsiniz. Topuklu botlarla bu görünümü en şık biçimde tamamlayabilirsiniz.

Jileler Geri Döndü
Çocukken en sevdiğimiz kıyafetlerimizden olan jileleri modern günlere uyarlamaya hazır mısınız? Son yıllarda spagetti askılı saten elbiselerin ince boğazlı kazaklarla ve üzerine giyilen kalın hırkalarla kombinlendiğine tanıklık ettik bu kez de kalın askılı elbiselerimizi sokağa çıkarıyoruz. Gömlek, ince triko ya da sevdiğiniz bir bluz… Kış gardırobunuzda elbiselerinizi kombinleyebileceğiniz o kadar çok seçenek var ki. Elbise postal kombinleri de bu kış sık sık karşımıza çıkacak, hatırlatalım.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama