April 21, 2024

Kış Aylarında Daha Şık Görünmenin Yolları

Kış ayları geldiğinde boğucu ve kapalı havalar olmayan moralimizi iyice bozuyorlar. Daha çok koyu renkte kıyafetlerin tercih edildiği soğuk havalarda bütün tadımız kaçıyor, güzel görünmektense üşümemek için elimizden geleni yapıyoruz. Peki hava koşullarına uygun giyinip yine de şık olabilmenin bir yolu var mı? Gelin hep birlikte kış aylarında şık görünmenin yollarını keşfedelim.

Renkli kış aksesuarları kullanın!
Sibirya kadar soğuk bir şehirde yaşıyor da olsanız yine de kış gardırobunuzu eğlenceli ve renkli aksesuarlarla donatabilirsiniz. Giydiğiniz her şeyle uyması için kaban ve mont rengi seçiminizi daha güvenilir ve koyu renklerde yapsanız da aksesuarlarınızın renkli olmaması için hiçbir sebep yok. Özellikle son yıllarda gökkuşağı atkılar ve bereler çok moda bizden söylemesi.

Havalı Bir Çift Sneaker
Yerler buzken ya da deliler gibi yağmur yağıyorken sneaker giymek çok akıllıca bir seçim olmasa da kuru ve çok da soğuk olmayan günlerde botlarınızı havalı sneaker’larınızla değiştirebilirsiniz. İçine giyeceğiniz renkli çoraplarla daha da eğlenceli bir görünüm elde edebilir, ağır botlar giymekten yorulan ayaklarınızı bu şekilde dinlendirebilirsiniz.

Bir tane şişme mont edinin.
Uzun ve şık bir kaşe monta yatırım yapmak kışın yapılacak en akıllıca hamlelerden biri de olsa işin içine biraz eğlence ve renk katmak istediğimizde elimiz hep şişme montlara gidiyor. Hem şık hem sportif bir görünüm sağlayan puffer yani şişme montlar neredeyse yorgan kadar uzun halleriyle uzun zamandır radarımızda. Biraz daha sportif bir görünüm için kısa olanları tercih edebilirsiniz.

Baştan ayağa siyah giyinmeyin!
Karanlık ve yağışlı havalarda ruh halimiz yüzünden elimizin hemen koyu renklere gittiği doğru ama renkli bir parçanın modumuzu hemen yükselttiği de bir gerçek. Bu kış rengarenk trikolara, kazaklara daha fazla şans verin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama