June 22, 2024

Kısa Saç Trendleri

Yeni yıl, yeni saçlar değil mi? Her ne kadar Ocak ayı geldiğinde kendinizi yeniden keşfetmeniz gerektiğine inanmasak da, yıla doğru şekilde başlamak için taze bir saç görünümü hakkında söylenecek bir şeyler var. Ve hiçbir şey uçlarınızı kesip daha kısa bir stile gitmek kadar taze olamaz. Hailey Bieber ve Zendaya gibilerin herkesi bob saç modeli yaptırmaya ikna etmesiyle kısa saçın popülaritesinin son bir veya iki yılda arttığı bir sır değil, peki 2024’te bizi neler bekliyor?

Yapılandırılmış Bob

Evet doğru, bob saç kesimi 2024’te hiçbir yere gitmiyor. Saç stilistleri “Bob dönemi geri döndü” diyor. “Son birkaç yılda çok daha akıcı şekiller gördük, ancak artık daha yapılandırılmış şekillerin geri dönme zamanının geldiğini düşünüyorum.” Süper şık göründüğünü düşündüğüm için kişisel olarak yapılandırılmış bir bob’u seviyorum. Hepsi keskin kenarlar, küt saçaklar ve görünürde tek bir katman yok.

 

Grungecore

Saç stilistleri, “Bob saç stiline ek olarak bu sezon büyük bir hit olan grungecore trendi” diyor. Gelecek yıl bunu çok daha fazla görmeyi bekleyebiliriz, ancak saç stilistlerine göre eski saç kesimleri daha güçlü hatlara sahip olacak. Bu eski saç modelleri, biraz daha “geri alınmış” bir görünümden hoşlananlar için mükemmel. Konu doku ve şekillendirme olduğunda çok eğlenebileceğiniz için diğer kısa saç stillerinden çok daha az bakım gerektirirler.

 

Arkası Yaslanmış Bob

Arkası kaygan topuzları unutun; 2024 tamamen arkası kaygan boblarla ilgili olacak. Bu tarzı son zamanlarda her yerde görüyorum ve yakın gelecekte de moda olmaya devam edeceğinden hiç şüphem yok. Bu bob, o kaygan görünümü yaratmak için sert bir jel ve tarakla şekillendirilebilir.

 

Yaşanan Katmanlar

Biz hepimiz doğal saç dokunuzu benimsemeye çalışıyoruz, öyleyse neden 2024 için canlı katmanları denemiyorsunuz? Saç stilistleri, “Yaşanan, daha yumuşak şekiller artmaya devam edecek” diyor. “İnsanlar, yaşadıkları yoğun yaşam tarzına uyacak şekilde stil oluştururken az bakım gerektiren ve çok yönlü olma becerisini istiyor.”

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama