June 25, 2024

Kışın Vazgeçilmezi Kazaklar Nasıl Kombinlenir?

Soğuk havaların şüphesiz en hit parçaları yumuşacık kazaklar. Her sene kış aylarında sıcacık kazaklarınıza koşuyor ama sürekli jean, kazak kombini yapmaktan sıkılıyorsanız bu vazgeçilmez parçayı pek çok farklı görünümde taşımak mümkün. Hem üşümeden şık olabileceğiniz hem de en sevdiğiniz kazağı dolabınızdaki başka favorilerinizle de kombinleyebileceğiniz kazak kombini önerileri:
1. Salopet Kazak Uyumu
Çocukluğumuzun en kıymetli kıyafetlerinden biri olan salopetleri son sezonlarda çokça görmeye başladık. Buz gibi havalarda kalın ve hacimli kazaklarla büyük uyum içerisinde olan salopetleri, daha şık bir bot ve çanta ile tamamlayıp, günlük stilinize rahatlığı taşıyabilirsiniz.

2. Midi Etek + Kazak = Şıklık
İster leopar desenli olsun ister kareli, midi etek modelleri şüphesiz son yılların en yükselişteki parçaları. Vücut hatlarınızı ön plana çıkaran boğazlı kazağınızı son moda desenli midi eteğinizle kombinleyebilir, hem şık hem feminen bir görünüm yaratabilirsiniz.

3. Kat Kat Sıcaklık
Soğuk havalarda giyinmenin en güzel yanlarından biri dolabımızdaki uyumlu parçaları üst üste giyebiliyor olmamız. En sevdiğiniz gömleği ya da balıkçı yaka çizgili kazağınızı kalın bir kazağın içerisine giyip görünümünüze ekstradan bir renk katabilir, sadelik yerine hareketli bir kombin oluşturabilirsiniz.

4. En Sevdiğin Elbise
Yaz aylarında giymekten bıkmadığınız uzun bir elbiseniz varsa neden onu kış aylarında da giymeyesiniz? Kalın ve oversize bir kazak ile en sevdiğiniz elbiseyi kombinleyebilir, bu özel parçayı farklı renkte külotlu çorap ve diz üstü çizme ile kış mevsimine uyarlayabilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama