June 25, 2024

Klasik Sonbahar Parfümleri

Sandaletlerimizi ve atletlerimizi botlar, kazaklar ve rahatlık ile değiştirirken, aynı zamanda mevsimin odunsu, tatlı, misk kokularına uyan bir sonbahar parfüm arayışı içine giriyoruz. Balkabağı baharatı hayranı olun ya da olmayın artık sonbaharın geldiğini kabul etmekten başka çaremiz yok.

İster klasik sonbahar tatlılığı arayışında olun, ister daha karamsar odunsu kokular ile denemeler yapmak isteyin, bu eklektik yeni sonbahar kokuları serisi herkes için bir şeyler içeriyor. Yaz parfüm koleksiyonunuzu bir kenara bırakma konusunda endişelenmeden önce, işte sonbahar ve kış için heyecanlanmanızı sağlayacak kokular;

 

Marc Jacobs Perfect İntense

Orijinal Perfect kokusu gibi kendini kutlamaya bir övgü olan Marc Jacobs Perfect Intense, zaten zengin olan yasemin ve nergis çiçek notalarını altın kavrulmuş badem ve sandal ağacının lezzetli sıcak unsurlarıyla güçlendiriyor. Tüm yıl boyunca taçyaprak merkezli parfüm kullanmaya direnemeyen ancak sonbahar kokularının belirgin bir şekilde sonbahar hissini vermesini isteyen çiçek severler için idealdir.

 

 

Calvin Klein Euphoria Intense

Her nasılsa Calvin Klein, Euphoria Intense ile Euphoria’yı daha da yoğun hale getirdi. Orkide nektarı, aynı zamanda bir cassis üst nota ve paçuli alt nota da içeren bu perçinleyici parfümün çekirdeğini oluşturuyor. Biraz şurubumsu bir aroması da olsa ağır değil, yaptığınız her şeye tutkulu bir alt nota ekleyeceğine eminiz.

 

 

Gucci Flora Gorgeous Gardenia

Gucci Flora Gorgeous Gardenia hayranları, anlaşılır bir şekilde, sevilen kokunun düzenli olarak yeniden tasarlanmasını dört gözle bekliyorlar ve en son yineleme bu sefer bir eau de parfum olarak hayal kırıklığına uğratmayacak. Bu parfümün kalbindeki bariz ve harika gardenyaya ek olarak yasemin  notaları, armut çiçeği akordu ve esmer şeker, onu sanatçı Vittorio Accorero’nun Gucci’nin 1966 Flora deseninden ilham alan şişe kadar güzel kılıyor.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama