April 25, 2024

Kombinlerin Tamamlayıcısı Aksesuarlar

Yeni sezonun en yeni aksesuarları ile siz de farkınızı ortaya koyacaksınız. Peki kombinlerin tamamlayıcısı aksesuarlar konusunda bu yılki trend ne?

1) Çantalar
Yeni sezonda çok farklı tasarımlara sahip çantalar ön plana çıkıyor. Çok büyük boylar, bel çantaları, sert kutu clutchlar ve kayışlı çantalar, yeni sezonun en çok öne çıkan trendleri arasında yer alıyor.

2) Kapüşonlar
Kabul edilmelidir ki kapüşonlar herkese yakışmamakta ve bunun yanı sıra da her kumaşta güzel ve hacimli bir görüntü oluşturmaktadır. Bununla birlikte şık görünümlü bir kapüşon, son derece cool bir havaya bürünmenize yardımcı olabilmektedir. Özellikle de jarse kumaşlardan elde edilmiş olan kapüşonlar günlük stil için çok şık bir görünüm ortaya koyacaktır.

3) Fularlar
Eskinin modası bandanaları şimdi fular olarak kullanmak sizce de iyi bir fikir değil mi? Özellikle yılın modası renkli ve desenli kumaşlara sahip olan fularlar ile çok daha şık bir görünüm elde edeceksiniz.

4) Kemerler
Yeni sezonun trendi ceket üstü kemerler. Bu kemerleri dilerseniz ceketleriniz, dilerseniz montlarınızın üzerlerinde kullanabilirsiniz. Bu kemerlerin özellikle büyük olan modellerini bu yıl çok yaygın olarak göreceğiz.

Geri «
Ileri »
VDS Kiralama