April 25, 2024

Kombinlerin Tamamlayıcısı En Trend Aksesuarlar

Tamamlayıcı unsurlar olmadan şık bir stil düşünülemez. Her sene kombinlerimizin tamamlayıcı parçası olarak hayatımıza giren aksesuarlar da tıpkı kıyafetler gibi sezondan sezona değişiyor. Zamansız bazı aksesuarlar her zaman için hayatımızda olsa da- örneğin severek kullandığımız güneş gözlüklerimiz- yine de aksesuar trendlerine de şöyle bir göz gezdirmeden olmaz çünkü aksesuarsız bir kombin düşünülemez. Gelin birlikte bu ilkbahar yaz sezonunda sıkça göreceğimiz aksesuar trendlerini inceleyelim.

Telefonunu Saklama!

Yeni bir telefona dünyalar kadar para harcadıysanız neden onu saklayasınız ki? Telefonunuzu göstermek için mükemmel bir aksesuara yatırım yapabilirsiniz. Chanel, Jacquemus, Balenciaga ve daha pek çok markanın aksesuar koleksiyonunda sıkça karşımıza çıkan takılabilir zincirlerden poşetlere kadar göreceğiniz telefon aksesuarları İlkbahar / Yaz 2021 sezonu boyunca temel aksesuarlardan biri olacak.

Platform Sandaletler

2020 tam anlamıyla baba sandaletinin yılıydı ve 2021’de ayakkabılarımızın değerini tam anlamıyla yükseltiyoruz. Bu bahar, platform sandaletler ve daha büyük ayakkabıların, özellikle Simone Rocha, AMBUSH ve Issey Miyake gibi markalardan popülerlik kazandığını görüyoruz.

Hasır Çantalar

Dokuma çantalar ve hasır çantalar geri döndü! Artık sadece plaj veya park pikniğiniz için bir aksesuar değiller, The Row, Nanushka, Burberry ve daha pek çok stille podyumda çok şık görünüyorlar. İster göz alıcı bir şey, ister günlük bir parça arıyor olun, bu sezon sonsuz seçenek göreceğinizi garanti ediyoruz.

Susuz Kalmayın!

Hidrasyonun modanın en son saplantısı haline gelmesi an meselesiydi ve su şişesi trendi geçen sene ortaya çıkmasına rağmen, 2021 boyunca temel bir ürün olmaya devam ediyor. Şişeniz için pahalı bir aksesuar ya da şık bir şişe sizi günde 3 litre su içmeniz konusunda kesinlikle motive edecektir. Givenchy, Fendi ve birbirinden lüks seçeneklerle bir daha asla susamayacaksınız.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama