June 25, 2024

Küçük Hilelerle Evinizi Yaz Evine Dönüştürün

Bu yıl tatil planları biraz daha ileri zamanlara ertelenmiş olabilir. Üzülmeye başlamadan önce eve yazı getirmeye ne dersiniz? Uzun süredir evde oturmaya alıştık bu yüzden evin her odası gözümüze aşina gelmeye başladı, yine de ufak tefek değişiklikler ile evinizi tam bir sahil kenarı evine çevirebilirsiniz. Nasıl mı? Gelin birlikte öğrenelim.

Dışarıyı Eve Taşıyın

İç mimarlara göre sahil evlerine benzer bir ev dekore etmek istiyorsanız renklerle değil dokularla dekore etmelisiniz. Nötr tonlar ve organik dokularla dekorasyon yaparken, anında hoş bir açık hava havası hissetmek için güzel yemyeşil bitkileri de evin önemli yerlerine konumlandırın.

Deniz Manzaralı Odalar

Denizden yüzlerce kilometre uzakta olsanız da sahilden ilham almak mı istiyorsunuz? En sevdiğiniz sahilin büyükçe bir fotoğrafını duvarınıza asabilirsiniz. Sonuçta kim bütün gün masmavi deniziyle Kaputaş Plajına bakmak istemez ki?

İşleri Hafif Tutun

Odaların çok dikkat çekici olmasına gerek yok. Yaz evi deyince aklımıza hemen ahşap ve beyaz gelir. Her bitişi hafif bir ahşap veya nötr bir tonda tutun, renkleri ve siyahı çok küçük alanlarda kullanın örneğin dekorasyon malzemeleri.

Doğal Malzemeler Kullanın

Bir sahil evine ait olmayan bir şey varsa, aşırı süslü veya yaldızlı bir şeydir. Bunun yerine doğal malzemeler ve dokular kullanmaya odaklanın.

Her Zaman Sahile Hazır Gibi Olun

Kıskanılacak bir sahil evinin (ya da şehirde sahil evi gibi davranan bir apartman dairesinin) bir numaralı göstergesi, plajın sadece bir taş atımı olduğunu gösteren bir işarettir. Giriş yolunuza, ihtiyacınız olmasa bile, dokuma sepetler ve plaj havluları ekleyin. Hasır şapkalar eşit derecede kabul edilebilir.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama