June 16, 2024

Kurtarıcı parça hırka nasıl kombinlenir?

Gardıropların en mütevazi parçası hırkaların zamanı geldi. Aynı anda kalıcı bir temel ve bir sarılmanın terzilik eşdeğeri olan bu örgü stili, birçok biçimde gelir. Kırpılmış, saran, süslenmiş veya desenli olsun, hırkalar, şüphesiz, sonbahar / kış gardıroplarımızda en heyecan verici parçalardan biridir ve depodan çıkmanın en heyecan verici parçalarından biridir.

Ancak herhangi bir basic parçada olduğu gibi, aynı eski kalıplara kolayca düşebilir ve bir avuç kıyafet formülüne güvenebilirsiniz.

Sıradan bir kasaba kızı görünümünden gösterişli akşam topluluklarına kadar, bulduğumuz örnekler hırkaların olabildiğince çok yönlü olduğunu kanıtlıyor. Bu sezon ister slip elbiseler ister geniş paça pantolonlar giyiyor olun, bu temel triko, sadece estetik için değil, haftalık listenizde bir yeri hak ediyor. Sıcaklık düştüğünde ne kadar minnettar olacağınızı söylememe gerek yok. En iyi sonbahar hırka kıyafetleri seçimimizi görmek için ilerleyin.

 

Büyük Beden Hırka + Geniş Paça Pantolon + Tote Çanta

Stil Notları: Rahat ve soğuk havaya uygun, bu zahmetsiz kıyafet, geçiş kıyafeti için tüm kriterleri karşılıyor.

 

Eşleşen Set + Yüksek Belli Kot

Stil Notları: Bu sıcak pembe renk tonu çok güncel, bu yüzden ikiye katlayabilirsiniz. Yıpranmış bir kot pantolon, etkileyici koordinasyonu daha rahat hissettirecek.

 

Açık Hırka + Slip Elbise

Stil Notları: Nostaljik mi hissediyorsunuz? Liv Purvis’in bu görünümü 1930’ların film karelerini yansıtıyor ve onu yeniden yaratmak için sabırsızlanıyoruz. Slip elbiseler şu anda her yerde ve sizinkinin üzerine bir tiftik hırka katmak sonbaharın keyfini çıkarmanın hızlı bir yoludur.

 

Desenli Hırka + Midi Elbise + Spor Ayakkabı

Stil Notları: Sonbahar geliyor ama bu, karanlık ve karamsar tonlara teslim olmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Nicole Ocran’dan not alın ve parlak ana renkte bir kart seçin.

 

Üst + Deri Pantolon Olarak Hırka

Stil Notları: Flaş Haber: Kısa hırkalar kolayca iliklenebilir ve üst olarak giyilebilir (çok şık). Hazır başlamışken sezonun en büyük trendlerinden birini yakalamak için deri pantolonlarla kombinleyin.

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama