May 22, 2024

Maksi Eteklerin Önlenemez Dönüşü

Midi etekler yıllardır etek sahnesine hakim oldu, ancak zaman değişiyor. Geçen yıl, dünya yeniden açılmaya başladığında, moda tutkunları ihtişamı geri kazanırken ve pratik olmayanlığı gardıroplarına yeniden getirirken mini etek boylarında meteorik bir yükseliş gördük, kelime oyunu değil. Peki bu sezon etekler için gelecekte neler var? Pekala, A/W 22 pistleri dikkate alınacak bir şeyse (spoiler: öyleler), o zaman maksi etek boyu tüm öfke olacak şekilde ayarlanmıştır.

Maksi etekler stil gündemine gireli bir süre oldu, ancak editörlerin de belirttiği gibi, “Calvin Klein ve Acne gibi önemli markalar kesimi destekliyor. ayak bileklerine daha yakın oturan basit tüp stilleri, örneğin hippi, katmanlı bir kesimden daha fazla mevcut olan bu etek boylarına inen bir Y2K eğimidir.

İçgörüsü, tasarımcıların koleksiyonlarını piyasaya sürdüğü Eylül ayından bu yana maksi etekli kıyafetler giyen Instagram sakinleri tarafından daha da güçlendirildi. Tesadüf mü? Böyle bir şey yok. Peki kışın maksi etek kombini nasıl yapılır? Bunu mükemmel bir şekilde gösteren en sevdiğimiz Influencer’lardan en güzel görünümlerden bazılarını aldık.

Daracık maksilerden ikinci el olarak en iyi olanlara kadar, 2022 kışı için sevdiğimiz ve derecelendirdiğimiz yedi maksi etek görünümleri için ilerleyin.

TEMEL MAKSİ ETEK

Şüpheniz varsa, temel bilgilere geri dönün. Tüp etekten daha basit ne olabilir? Maksi etek çizgileri, bu etek stilinin çok daha kaliteli görünmesini sağlar. Şimdi ince yuvarlak yakalı bir üstle giyin ve ardından yaz için yarışçı sırtlı bir yeleğe geçin.

KARELİ MAKSİ ETEK

A kesim veya daire şeklindeki etekler sadece döndürmek için eğlenceli değildir; ayrıca maksi uzunlukta çok daha etkili hale gelen güzel bir silüet oluştururlar. Ekose desenli stiller, ilkbaharda her zaman geri gelen kır evi estetiğine dokunarak özellikle trend hissediyor. Hemen giymek için işlemeli köşeli bir bluz, artı büyük boy hırka ve süet pabuç tabanlı botları ekleyin. Bu aynı zamanda tıknaz bir örgü ve diz boyu botlarla da çalışır.

BÖLME MAKSİ ETEK

Koordinasyonlarla ilgili en çok sevdiğim şey, bir kıyafeti bir araya getirmeyi ne kadar kolaylaştırdıklarıdır, o halde neden maksi etekleri olan iki parça almayı düşünmüyorsunuz? Ufak tefek biriyseniz ve kumaşa sarılmaktan endişe ediyorsanız, yandan yırtmaçlı maksi etekleri tercih edin. Bu ikili, iddialı bir akşam görünümünün de temelini oluşturuyor. Sadece topuklu ayakkabılar ve ışıltılı küpeler ekleyin.

KOLON MAKSİ ETEK

Bir süveter, makosen ayakkabı ve bol bir gömlekle üst üste giyilen moda kızları, soğuk aylarda maksi eteklerini böyle şekillendiriyor. Trendi modern bir şekilde ele almak için Brittany’ninki gibi sütun tarzı eteklere bakın.

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama