May 22, 2024

Margot Robbie’nin Güzellik ve Stil Sırları

Son zamanların en beğenilen ve en çok konuşulan starlarından biri şüphesiz ki Margot Robbie. The Wolf of The Wallstreet filmiyle patlayan güzel oyuncu o günden gerek oyunculuğu gerek stili gerekse güzelliği ile çokça konuşulur oldu. 31. yaşındaki güzel oyuncunun güzellik sırlarını gelin birlikte keşfedelim.

Makyaj Çantanızdan Üç ürün Çıkarın Bunlar Nelerdir ve Neden Orada Bir Yer Edindiler?

Cilt düzeltme pedleri var, çünkü her beş saniyede bir uçağa biniyorum ve yüzümü yıkayamıyorum. Bu histen nefret ediyorum ama sonra bu pedleri kullanıyorum ve yüzüm gerçekten iyi hissettiriyor.

Ayrıca yüz misti kullanmayı da seviyorum hem çok güzel kokuyorlar hem de rahatlatıyorlar. Sonra dudak balsamı, aslında emziren anneler için meme ucu kremi veya bebekler için pişik kremi olan Bepanthen kullanıyorum. Dudak balsamlarında dudaklarınızı kurutacak katkı maddelerinin bulunduğuna dair bir komplo teorim var. Ancak Bepanthen sadece kuru ciltler için bir krem olduğu için işe yarıyor. Hayatım boyunca kullandığım tek şey bu.

 

Şimdiye Kadar Öğrendiğin En İyi Güzellik Tüyosu Nedir ve Kimden Geldi?

Arkadaşım bana her gün kullandığım bu numarayı öğretti. Fondöten sürdüğümde, saç çizgime bir kaş fırçası veya diş fırçası kullanıyorum, böylece hepsi karışıyor. Özellikle sarı saçlı ama bronz tenli olduğum için, karıştırmazsam iğrenç görünüyor saçımdaki fondöteni görebilirsiniz.

 

Yarın Bir Fotoğraf Çekimi/TV Görünümünüz Varsa Cildinizi Nasıl Hazırlarsınız?

Fotoğraf çekimleri için artık endişelenmiyorum bile çünkü bugünlerde photoshop diye bir şey var. Film çekerken daha çok korkuyorum.

Süt ürünlerini seviyorum ve her zaman içiyorum ama film çekiyorsam veya cildim gerçekten berbatsa, o zaman kesmeye ve bol su içmeye çalışıyorum. Ama peyniri sütten değilmiş gibi yapıyorum çünkü ona sahip olamayacağımı asla kabul etmeyeceğim.

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama