June 18, 2024

Mart Ayı Burç Yorumu

Koç

Bu ay, sevdiklerinize onlara ne kadar değer verdiğinizi gösterdiğinizde kazanırsınız. Takdir edilmek ve etmek uzun süren bir süreçtir fakat sevgili koçlar bu yolda yorgun veya karamsar hissediyorsanız, mola verin ve bir fincan kahve içip kafanızı dağıtın.

Boğa

Boğalar 14 Şubat’ı geride bırakmanın rahatlığını yaşıyor. İhtiyacınız olan sevgiyi arkadaşlarınızdan alabilirsiniz, işle ilgili sorunlarda içgüdülerinize güvenin.

İkizler

Sevgili İkizler bu aralar İyimserliğiniz eksikse, bugün size ihtiyacınız olan temiz hava dozunu getiriyor. Size kapalı olabilecek kapılar artık açılmaya başlıyor. Her şeyin mümkün olduğuna inanın.

Yengeç

Mali durumunuz şimdi iyileşebilir, özellikle de bir şeyleri halı altına süpürmekten kaçınırsanız ve bazı gerekli araştırmaları veya takipleri yaparsanız sevgili yengeçler. Aşk konusunda istediğinizi alabilirsiniz biraz kendinize güvenin.

Aslan

Gelecek vaat eden bir ortaklık (kişisel veya profesyonel) şimdi başlayabilir veya biriyle eşleşme davetiyesi alabilirsiniz. Üzerinde düşünecek vaktiniz olduysa mutlaka yeni başlangıçlara evet diyin sevgili Aslanlar.

Başak

Şu anda ufukta yeni bir iş olabilir, ancak yeteneğinizi veya değerinizi küçümsememeye dikkat edin. Bu arada, sağlığınıza yeniden öncelik vermenin tam zamanı sevgili Başaklar.

Terazi

Sizin için yeni bir romantizm doğuyor olabilir, ancak geçmişi içine taşımamanız önemli olacaktır. Bununla birlikte, menüde daha fazla kendini sevme de var. Kendine nasıl delicesine aşık olabilirsin bunu düşün sevgili Terazi.

Akrep

Akrepler aile meselelerinden biraz bunalmış durumdalar. Uzaklaşmak da yüzleşmek de size iyi gelecektir yeterki kendinize sağlıklı düşünebileceğiniz bir alan sağlayın. Kendinizi ihmal etmeyin.

Yay

Beceri setinizi veya bilgi tabanınızı toplamanın zamanı geldiğini hissediyorsanız, haklısınız demektir. Şimdi eğitim, dersler veya zihninizi besleyen herhangi bir şey için mükemmel bir zaman.

Oğlak

Ufukta yeni bir iş teklifi ya da zam görünüyor sevgili Oğlaklar çünkü Mart ayı sizin için parayla bağlantılı. Değerinizi bildiğinizden emin olun ve gerçekten istediğiniz şey hakkında kendinizle konuşun.

Kova

Kafanızı sıfırlamayı ve başarılı olmak için ihtiyacınız olan kozmik desteği alıyorsunuz. Kendinize bu kadar sert davranmamayı deneyin sevgili Kovalar. Başkalarının sizde gördüğü kendinizde görmeyi öğrenin.

Balık

Duygusal veya ruhsal bir yenilenmeye şiddetle ihtiyaç duyan Balıklar, bu ay size biraz istediğinizi alma fırsatı sunuyor. Bir zaman aşımına ihtiyacınız varsa, alın. Kendi bardağını doldurmanın zamanı geldi.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama