July 20, 2024

Milan Moda Haftası’ndan Sokak Stilleri

Belirli moda haftalarına iliştirilmiş belirli stil klişeleri vardır örneğin, Londra’nın “eklektik” olarak görülmesi veya Parislilerin “zamansız” bir tarza meyilli olması gibi ve bu kavramlar bazı gerçeklere dayansa da, resmin tamamı değildir. Bir fenomen olarak sokak stili, emekleme döneminden bu yana kesinlikle çok gelişti ve zaman içinde sektörün güç dinamiklerini değiştirdi ve ekranlarımıza farklı bakış açıları getirdi. Artık farklı şehirlerin stil profillerine tek beden uyan bir yaklaşım yok.

Bu sezonun Milano sokak stili çekimleri, moda severlerin moda haftasında kendi kişisel podyumlarına getirdikleri saf çeşitliliği mükemmel bir şekilde anlatıyor: Dışa dönük yılan baskısı! Minimalist terzilik! Şımarık platformlar! Sanatsal kareliler! Dışarıda gerçek bir moda safarisi var ve iki yıl eşofman altı giydikten sonra onu görmeyi çok seviyoruz. Ve her şovmen kendi benzersiz estetiğini sunarken, Milano’nun en iyi giyinen kıyafetleriyle özellikle dokunan yedi tema vardı. Gelin bu temaları birlikte inceleyelim.

Yelekler

Yelek, bahar geldiğinde giymek istediğimiz şeylerden biri. Siz de bu örnekteki gibi yeleğinizi aynı renkte bir pantolonla giyin ve kendi tarzınızı yaratın.

 

Bir Tutam Pembe

Pembe, bu sezon sokak stili çekimlerinin en aranılan yüzlerinden biri oldu. Çoğu markanın pembeyi kullandığı bu sezonda saten parçalara şans vermenizi tavsiye ediyoruz.

Büyük Blazer’lar
WWW’nin ilkbahar/yaz 2022 trendlerinden biri olan büyük blazerler, bu sezon Milano sokaklarında fazlasıyla belirgindi ve özel dikim pantolonlardan mini eteklere kadar her şeyle kombinlendi.

 

Çizgiler Kareler

Çizgili ve kareli trendi ile bahar kapsül gardırobunuza biraz sanatsal bir çekicilik katın. Bu harika kareli etekli takım elbisenin içinde Caroline Issa harika görünüyor.

Platformlar
Bu baharda dilediğiniz herhangi bir kıyafete 70’lerin havasını katacağı kesin olan bu iddialı ayakkabı platformun geri dönüşüyle seviye atlamanın zamanı geldi.

Yılan Baskısı

Milano sokak stili galerilerinde gördüğümüz niş ama daha az belirgin olmayan tema, pantolonlardan bomber ceketlere kadar yılan baskısıydı. Yılan deseni yeni leopar mı olacak? Göreceğiz.

Tona Uygun

Trend serisine tam olarak yeni bir ekleme değil, ancak tonal giysinin kolaylığı ve üst düzey bitişi sayesinde moda şöhret salonunda kendini güvence altına aldığını söylemek doğru olur. Bej tonlarına kontrast katmak için beyaz ve krem tonları ekleyebilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama