June 16, 2024

Mini Etekler Geri Döndü!

Miu Miu’nun mikro mini eteği podyumda boy gösterdiğinden beri neredeyse her Influencer’ın üzerinde benzerlerini görmeye başladık yani bu demek oluyor ki mini etekler resmi olarak geri döndü! Her sezon aramızda olsalar da bu sezon mini eteklerin midi ve maksi eteklere olan üstünlüğü tartışılmaz bir gerçek. Peki bu sezon en çok göreceğimiz etek modelleri ne? Ve bu parçayı nasıl kombinleriz? Gelin birlikte harika mini etek kombinlerine göz atalım.

Beyaz Gömlek + Terlik

Beyaz gömleğin içinde bulunup da şık göstermediği kombin mümkün mü? Bizce de değil. En sevdiğiniz a kesim mini eteğinizi en sevdiğiniz oversize gömlek ve terliklerinizle kombinleyip çabasız bir Fransız şıklığı elde edebilirsiniz.

 

Pileli Mini Etek + Kalın Tabanlı Loafer

Bu sezonun en çok beğenilen Prada eteği karşınızda. İddialı bir parça da olsa kalın tabanlı loaferler ve crop bir üstle daha da dikkat çekici bir hale getirebilir, ya da üzerine oversize bir ceket alıp görünümü biraz yumuşatabilirsiniz.

 

Tenis Eteği + Grafik T-Shirt + Çizme

Bu görünüm yine alışılagelmiş görünümlerden uzak dursa da tenis eteği ve çizme ikilisinin uyumuna siz de inanamayacaksınız. Sonbaharı serin havalarında bu görünümü şık bir trençkotla pekiştirebilirsiniz.

Kot Mini Etek + Gömlek + Topuklu Terlik

Bir kot mini, daha kısa etekler giymeye yönelik en nazik adımdır. Dünya çapında ama özellikle Fransa’da hayran olan bir yaz görünümü olan bu kombin, daralan ayakkabılar kare şeklindeki eteği dengelediğinden, A-line etek kesimleri sivri burunlu topuklu terliklere çok uygundur.

Keten Mini Etek + Parmak Arası Terlik

Bu sezon yükselişte olan keten kumaşını bir de mini etek ile deneyin. Dünya’nın en konforlu kumaşlarından keten, mini etekle rahatlığınıza rahatlık katacak olsa da bu rahatlığı bir üst seviyeye çıkarmanın yolu çok basit: parmak arası terlikler!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama