May 30, 2024

Minimal Bir Stiliniz Varsa Bu Kombinler Tam Sizlik!

Bir kıyafeti bir araya getirmek çok eğlenceli olabilir, ancak herkesin buna verecek çabasının olmadığı sabahları vardır. Böyle bir ruh hali ortaya çıktığında, her seferinde kendinizi iyi hissettiğinizi (ve iyi göründüğünüzü) bildiğiniz yedek görünümlerden oluşan bir listeye ihtiyacınız vardır.

Kendinizi minimalist olarak görseniz de görmeseniz de, bazen yapılacak en akıllıca şey sadeliği tercih etmektir. Elbette, beyaz bir tişört ve kot pantolon heyecan verici görünmeyebilir, ancak sizi A noktasından B noktasına götürürken şıklığınızı da koruyacaksa evet, bu kombin sonsuza kadar şık olarak kabul edilecektir, o zaman ara sıra eğilmeye değer.

Ancak sizinle paylaşmak istediğimiz daha az belirgin başka kıyafet formülleri de var. Bunlar kot pantolon ve tişört kadar kolay, ancak etrafınızdakilere son modadan haberdar olduğunuzu gösterecek biraz ekstra yetenekle. Trend bir ayakkabının eklenmesinden, renk sıçramalarına kadar, bu görünümler tarif edilemez bir albeniye sahip. Eminiz siz de aynı fikirde olacaksınız!

Siyah Kaban + Bol Kot Pantolon + Babet

Stil Notları: Siyah bir palto, yapabileceğiniz en iyi kıyafet yatırımlarından biridir. Her şeyle uyumludur, ancak özellikle düz mavi kot pantolonlarla klasik görünür.

Nötr Blazer + Örme Elbise + Spor Ayakkabı

Stil Notları: Siyahtan başka bir şey giymeme alışkanlığınızı kırmaya mı çalışıyorsunuz? Aynen öyle. Bu tamamen nötr görünüm kesinlikle yeniden yaratacağımız bir görünüm.

Deri Ceket + Beyaz Tişört + Maksi Etek

Stil Notları: Narin ipek bir eteği sertleştirmenin en hızlı yolu deri bir ceket eklemektir. Şimdi rock ‘n’ roll zamanı!

Oversized Kazak + Mavi Kot + Colour-Pop Çanta

Stil Notları: Rahat ve gündelik olan bu kombin, işlerinizi halletmek veya arkadaşlarınızla brunch’ta buluşmak için kusursuz bir kombin.

Siyah Blazer + Deri Şort + Diz Üstü Çizme

Stil Notları: Baktığımız her yerde deri şortların diz üstü çizmelerle kombinlendiğini görüyoruz ve neden daha önce denemediğimizi bilmiyoruz.

Deri Trençkot + Balıkçı Yaka + Topuklu Ayak Bileği Botu

Stil Notları: Eğer trendleri takip etmek istiyorsanız, deri bir trençkot 2023 için satın alınacaklar listenizin başında olmalı.

Beyaz Gömlek + Örme Yelek + Puddle Pantolon

Stil Notları: Hayır, örme yelekleri hala unutamadık. Çünkü onları giymenin yolları henüz tükenmedi; sırada bu şık ve rahat kombin var.

Gri Kaban + Renkli Kazak + Ekru Kot Pantolon

Stil Notları: Gri paltolar hem güncel hem de klasiktir ve güneşin altındaki her tonla gerçekten şık görünürler. Elbette, bir tutam mavi (veya benzer bir iyi ruh hali tonu) her şeyi canlandıracaktır.

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama