June 16, 2024

Moda Editörleri Bu Parçaları Giyiyor!

Söz konusu moda ve trendler olduğunda ünlüler dışında güvenebileceğimiz başka meslek kolları da var örneğin moda editörleri! Moda dergileri ve internet basınınında moda ile ilgili gelişmelerden herkesten önce haberdar olan editörler, aldıkları bu erken ipuçlarıyla aslında trendleri bizlerle tanıştıran ilk insanlar da oluyorlar. Günümüzde Youtube ve Instagram ünlülerinin yön verdiği moda hakkında aşırı uç olmayan ve giyilebilir parçaları editörler nasıl giyiyor merak ediyorsanız gelin birlikte keşfedelim.

Pileli Etek + Kazak + Bot
Hem rahat hem de iş toplantılarında şık olmanızı sağlayacak ama aynı zamanda üşümeyeceğiniz bir kombin peşindeyseniz midi etek kazak kombini tam da buna uygun bir görünüm sağlıyor. Altına giyeceğiniz sezonun en hit bot trendlerinden biri olan bol botlar da şık ve feminen görünümünüze bir tık daha şıklık katacaktır.

Takım Elbise + Boncuklu Çanta + Açık Ayakkabı
Takım elbise giymek bazen biz kadınlar için korkutucu bir senaryo gibi görülebilir fakat içine giydiğiniz üst ve tamamladığınız aksesuarlar ile o ciddi görünümü kırmak çok mümkün. Yılın çanta trendlerinin başında gelen boncuklu çantalar klasik bir takıma tarz katarken açık, kibar topuklu ayakkabılar görünümdeki o ciddiyeti iyice kırıyor.

Desenli Elbise + Diz Üstü Çizme
Bu ikilide özellikle yırtmaçlı bir elbise giydiyseniz çizmeniz daha fazla ortaya çıkacağı için oldukça şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Son zamanların en hit trendi jean’i çizmenin içerisine sokup blazer ile tamamlamak. Lady Diana’nın imza görünümlerinden biri olan bu kombini bol bir çizme ile denediğinizde ne kadar şık olduğuna inanamayacaksınız.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama