April 25, 2024

Moda Haftalarının En İyi Giyinen Ünlüleri

Her sene düzenlenen moda haftaları neredeyse moda dünyasıyla alakalı en önemli olaylardan. Hal böyle olunca bu etkinliklere katılan moda blogger’ları, influencer’lar, genç tasarımcılar ve hatta ünlüler giyim kuşamlarına biraz daha dikkat eder konumda oluyorlar. Moda haftalarının adetindendir bazı ünlüler o gün defilesi olan moda evinin parçalarını giyip defilelere katılır. Bakalım bu sene podyumdan gözlerimizi kaldırıp dikkatle incelediğimiz moda haftalarının en şık isimleri kimler:

Zendaya

NYFW’te Bvlgari’nin partisine katılırken Zendaya upuzun ve dikkat çekici bir üst ve geniş paça pantolon giymiş. Saçı, makyajı ve aksesuar seçimleriyle Zendaya her zaman en beğendiğimiz ünlülerden.

Kate Hudson

Hudson, Los Angeles’ta gerçekleşen ancak hala New York Moda Haftası’nın bir parçası olarak kabul edilen Tom Ford defilesine tropikal bir kıyafet giydi. Geçtiğimiz aylarda Zendaya ve Gwyneth Paltrow’un da giydiği bu Tom Ford imzalı büstiyer/zırh bütün dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor.

Kendall Jenner

Longchamp defilesinde rastladığımız Kendall çokça tartışılan bir trendi üzerinde taşıyarak moda haftasına katılmış. Pantolon şort olarak adlandırabileceğimiz bu giyim trendinin tıpkı biker şortlar gibi seveni de nefret edeni de çok. Kendall desenli kazağıyla birlikte uyumlu bir görünüm sunuyor.

Rihanna

Tamamen kendi markasından kıyafetlerle NYFW’e katılan Rihanna bu sezonun en çok dikkat çeken renklerinden biri olan turuncuyu neon haliyle tercih etmiş. Aldığı kilolar ve bir türlü yeni albüm çıkarmaması yüzünden eleştiren Rihanna’yı biz ne yapsa beğeniyoruz.

Emily Ratajkowski

Genellikle vücut hatlarını belli eden kıyafetlerle görmeye alışkın olduğumuz Emily Ratajkowski Proenza Schouler defilesine oversize bir takım elbise ve asimetrik bir bluzla katılmış. Tarzının en kilit noktası haline gelen feminen öğelere bu kez ayakkabısıyla yer vermiş.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama