April 25, 2024

Moda Haftası Sokak Stilinden İlham Alıyoruz!

Moda ayı boyunca sokak stilinin biraz çılgınlaşabileceğini kabul ediyoruz. Muhteşem tül elbiseler ve yürümeyi hayal bile edemeyeceğiniz kadar yüksek topuklu ayakkabılarla defilelere çıkan bazı insanlar var (zahmetsizce muhteşem görünmek bir yana)  ve onlara son derece saygı duyuyoruz. Ancak her şey tüyler ve tütülerden ibaret değil. Çoğumuz bir gösteriden diğerine koşturuyor, metroya atlıyor ve bir sonraki etkinlik başlamadan önce bir sandviçi mideye indirmeye çalışırken şiddetli rüzgarlarla uğraşıyoruz. Bu da kıyafetlerimizin aslında şık olduğu kadar kolay, rahat ve çoğunlukla pratik olması gerektiği anlamına geliyor.

 

Bu, bu görünümlerin daha az ilham verici olduğu anlamına gelmiyor. Aksine, podyumda ya da sokakta gördüğümüzde bizi en çok heyecanlandıran daha sade, giyilebilir kıyafetler oluyor çünkü hala modaya uygunlar ama eve gittiğimizde onları kopyalayabiliyoruz. İster uyumlu bir eşleşme, ister ilginç bir katmanlama numarası ya da göze çarpan bir aksesuar olsun, bu sıkıcı olmayan, basit görünümlerin anahtarı stilin incelikleridir. Yani, bazıları muhtemelen zaten sahip olduğunuz klasik parçalardan, sadece birkaç akıllıca değişiklik ve eklemeyle moda haftasına yakışır bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Sokak stilinden ilham almak moda ayının en sevdiğimiz yanlarından biri. Özellikle de zamanlaması bizi kışlık gardırobumuzdan çıkarıp bahara hazırlayacak pek çok kıyafet fikri sunmaya yardımcı olduğu için. Bu nedenle, yakın zamanda defilelerde gördüğümüz, sadece şık değil aynı zamanda kopyalanması da gerçekten kolay olan yedi mükemmel görünümü burada paylaşabileceğimizi düşündük. Görünümleri görmek ve alışveriş yapmak için kaydırmaya devam edin.

  1. Uzun Çizgili Blazer + Bol Paça Kot Pantolon

Stil Notları: Çok basit ama çok etkili. İyi bir jean her zaman her kıyafeti yükseltir (ve sizi yıllar boyunca taşır), ancak bu sezon rahat bir çekicilik için paçası bol XXL denimler tercih ediliyor.

  1. Deri Mont + Mini Etek + Mary Janes

Stil Notları: Deri mont 2022 sonbahar/kışının anahtar parçasıydı ve 2023’te de güçlü bir şekilde devam ediyor. Eğlenceli bir mini ve klasik Mary Janeler ile eşleştirin ve hazırsınız. (Risk almak isteyenler, doğru miktarda teni gösteren dantel bir üstle transparan trendine bir selam vermekten hoşlanabilir, ancak önce hava durumunu kontrol ettiğinizden emin olun).

  1. Suni Kürk Ceket + Deri Pantolon + Kalın Botlar

Stil Notları: Kabarık bir ceketi şık bir deri ile eşleştirmekten daha rahat, daha konforlu ya da daha şık bir kombin olamaz. Kalın bir Chelsea çizme ile rock’n roll stiline selam verin ve sokakları arşınlamaya hazır olun.

  1. Baştan Aşağı Tonal

Stil Notları: Blok renkleri katmanlamak, bir kıyafetin özenle bir araya getirilmiş görünmesini sağlamanın güvenli bir yoludur ve zengin kremler ve beyazlar, bir zamanlar karanlık, kış gardırobunuza yeni bir soluk getirecektir. Üzgünüm mini etekler, bu ilkbahar/yaz midi ve maksi etekleri tercih ediyoruz.

  1. Kuşaklı Kaban + Düz Paça Pantolon + Loafer

Stil Notları: Yumuşak, kemerli bir palto ve harika bir ayakkabı gibi havalı, klasik bir kombinasyon her zaman güvenebileceğiniz bir kazanımdır ve geniş paçalı pantolonlara her zaman bir yakınlığımız olsa da, kırpılmış düz paça daha güneşli havalar için mükemmeldir.

  1. Parlak Kürklü Mont + Eşofman + Spor Ayakkabı

Stil Notları: Beklenmedik canlı renk patlamaları sunan tonal bir kıyafetle şık bir açıklama yapın. Elbette, sade kürk harikadır, ancak ruh halinizi yükselten parlak renklerle denediniz mi?

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama