July 20, 2024

Modası Asla Geçmeyen Jean’leri Nasıl Daha Şık Kullanabiliriz?

Şüphesiz yıllar geçse de her gardırobun demir başı tek bir parça var; jean pantolon! Sezon ve trendler değişse de jean pantolonlara olan aşkımız asla değişmiyor. Geçtiğimiz yıllarda mom jeani boyfriend jean gibi daha oversize ve bol modelleri ile karşımıza çıkan jean’leri son birkaç senedir daha kadınsı ve vücudu saran yapıda görüyoruz. Günlük stilimizin vazgeçilmez parçası jean’i nasıl daha şık kullanabiliriz gelin bu sorunun cevabını birlikte verelim.

Blazer ceketle kombinleyin
Herkesin gardırobunda daha özenli ve ciddi günler için sakladığı bir blazer ceket mutlaka vardır. En sevdiğiniz jean pantolonunuzu bu blazer ceketle kombinleyebilirsiniz. İçerisine ister şık bir gömlek, ister balıkçı yaka bir kazak giyin, her halukarda blazer jean ikilisi görünümünüzü bir üst seviyeye çıkartacak.

Aksesuarlarla Hareketlendirin
Jean görünüm itibari ile rahat ve daha gündelik olsa da şık birkaç aksesuarla onu her türlü ortamda giyebilirsiniz. Dikkat çeken bir kolye, güneş gözlüğü ya da güzel bir çantanın şık gösteremeyeceği bir görünüm yoktur bizden söylemesi.

Şık bir bluzla tamamlayın
Saten gibi kaliteli materyallerden üretilen bir bluz kombinlendiği her parçayı adeta daha şık göstermek için yaratılmış gibidir. Saten, ipek bir bluzunuz varsa onu uyum sağlayabileceği bir jean pantolonunuzla kombinleyin. Kırmızı bir ruj, hafif topuklu ayakkabılar! İşte güne hazırsınız.

Çizmelerinizden yardım alın
Ayakkabı ailesi içerisinde en kadınsı ve çekici parçaların başında topuklu ayakkabılar ve çizmeler gelir. Topuklu diz üstü bir çizmeniz varsa içine ne giydiğinizin çok da bir önemi yoktur. Skinny jean pantolonunuzu çizmenizle kombinleyebilir, bu günlük parçayı bir anda şık bir akşam yemeği kıyafetine dönüştürebilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama