April 25, 2024

Modası Hiç Geçmeyecek Trendler

Bunu daha önce de söylemediğimize eminiz ama hatırlatmakta fayda var; modanın yaşı yoktur! Doğru hissettiği sürece herhangi bir yaş grubu veya vücut tipi için ‘Ben giyemem’ gibi sınırlamalar artık gerilerde kaldı. Herkes istediği her şeyi giyebilir, ancak nesilleri gerçekten aşan klasik ama modaya uygun parçalar arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Bu yaz şu ana kadar her yaştan kadın üzerinde gördüğümüz 4 trend parçayı şimdi sizinle paylaşıyoruz, bu kıyafetleri anneniz de siz de giydiniz ve çok büyük ihtimalle çocuklarınız da giymeye devam edecekler.

Trençkot

Trençkotlar asla modası geçmeyecek, bu yüzden hayatınızın ilerleyen dönemlerinde hala giyebileceğiniz kaliteli bir trençkota yatırım yapabilirsiniz. Yıllardır klasik Burberry kesimi ve renginde görmeye alışkın olduğumuz trençkot dünyasında birkaç sezondur daha hacimli ve oversize modellere rast gelir olduk. Son yıllardaki deri modasından da elbette trençkot da nasibini aldı. İster camel ister haki ister oversize isterse de deriden yapılmış olsun, içinde iyi hissettiğiniz bir trençkotun modası asla geçmez, bize güvenin!

Zebra Baskı

İlk görüşte ‘Leopar değil mi?’ dediğinizi duyar gibiyiz. Evet leopar deseni yıllardır gardıropların baş köşesinde fakat renk seçimi ve uyum dediğinizde biz oyumuzu zebradan yana kullanıyoruz.

Desenli Midi Elbise

Desenli mini elbiselerin çekiciliği yadsınamaz ama yaş aldıkça midi elbiselerin kıymetini de anlamaya başlıyoruz değil mi? Doğru midi elbiseyi bulduğunuzda ne sıkıcı bir görünüm elde edersiniz ne de mini bir elbiseye ihtiyaç duyarsınız aksine ne kadar zarif durduğuna siz bile inanamayacaksınız.

Geniş Paça Pantolonlar

Skinny pantolonların çoktan vadesi doldu yoksa sizin hala haberiniz yok mu? Skinny yüksek belli kot pantolonlar her ne kadar topuklu ile kombinlendiğinde dikkat çekici olsalar da  geniş paçalı pantolonların sunduğu şıklık ve rahatlık başka hiçbir pantolonda yok.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama