June 18, 2024

Modunuzu Yükseltin; Evde Deneyebileceğiniz Makyaj Tüyoları

Makyaj, dış görünüşünüzü dönüştürmenin güçlü bir yoludur, ancak ruh halinizi de dönüştürebilir mi? Her günü evde geçirdiğimiz böyle zamanlar bu sorunun cevabını öğrenmek için iyi bir fırsat. Farklı makyaj görünümleri ile modumuzu yükseltmeye çalışıyoruz bize katılmaya ne dersiniz?

Sahte Çiller

Hafta sonu güneşlenmişsiniz gibi bir hissiyatı olan makyaj görünümünden başlıyoruz. Parlak ve sağlıklı yüzünüze sahte çil görünümü çok yakışacak buna eminiz. Evdeki kahverengi kalem ve farları hazırlayın, birkaç youtube videosu sonrası çok gerçekçi sahte çiller elde edeceğinize eminiz.

İki Tonlu Dudaklar

Capcanlı bir rujdan daha büyük bir mod yükseltici makyaj malzemesi var mı? Hiç sanmıyoruz. Bütün dudağınıza pembe bir ruj uyguladıktan sonra turuncu tonlarında bir ruju dudağınızın merkezine sürün böylece ombre efektini elde etmiş olacaksınız. Ve işte bir anda ortalık daha da aydınlık görünmeye başladı değil mi?

Pembe Altın Gözler

Biraz daha uğraştırıcı olan bu görünümün terapi gibi gelmesi ihtimali de çok yüksek. Pembe altın tonlarında bir farı göz kapağınıza örnekteki şekilde uygulamaya çalışın, ince fırçalarınız burada size yardımcı olacaktır. Resim çizerken nasıl rahatlıyorsak bu makyajı uygularken de böyle rahatlayabiliriz. Detaylarla uğraşmak bazen insana kendini çok iyi hissettirebilir unutmayın.

Kırmızı Dudaklar

İşte dışarı çıktığınız an denemeye can atacağınız bir görünüm daha! Hafif kahverengi göz farı ve dikkat çekici bir kırmızı ruj!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama