June 16, 2024

Modunuzu Yükseltecek 4 Komedi Dizisi

Bu sıralar Netflix’i ne zaman açsak sürekli suç belgesellerine rastlar olduk, bu türü izlemeyi ne kadar seviyor olsa da ancak bazen aklınızı bir şeylerden uzaklaştırmak için iyi bir kahkahaya ihtiyacınız var. Bu komediler, iç ısıtan hikayeler ve dikkat dağıtan diziler bu hafta ihtiyacınız olan tüylü battaniye olacak!

Unbreakable Kimmy Schmidt

Bir kadın 15 sene boyunca kötücül bir tarikat lideri tarafından kıyamet koptuğu yalanı ile kandırılır ve sonunda kıyamet kültünden kurtarıldığında ve New York’a indiğinde, artık var olduğunu bile düşünmediği bir dünyada gezinmek zorundadır ve olanlar olur!

Grace ve Frankie

Zarif, düzgün Grace ve serbest dolaşan, eksantrik Frankie, kocaları onları birbirleri için terk ettiğinde hayatları alt üst olan ve kalıcı olarak iç içe geçmiş bir çift çılgın düşmandır. Birlikte, 21. yüzyıl dünyasında 70’li yaşlarında yeni bir başlangıçla yüzleşmek zorundalar.

Seinfeld

Bir stand-up komedyeni ve üç sıra dışı arkadaşı, 90’larda New York’ta hayatın tuzaklarına ve getirilerine göğüs gerer. Hiçbir şey hakkında bir gösteri izlemeye hazır iseniz bu kült diziyi mutlaka seveceksiniz.

IT Crowd

İngiltere Komedi dizisi, iki I.T. çok başarılı bir şirketin bodrum katında çalışan inekler ve onların bilgisiz kadın yöneticilerini konu alıyor. Yardıma çağrıldıklarında hiçbir şekilde saygı görmeyen, sürekli komik ve absürd olayların içerisinde kalan bu ikili İngiliz komedisinin en iyi örneklerinden.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama