April 25, 2024

Mutluluk Veren Renk Trendi

Mutluluk Veren Renk Trendi

Merhabalar, Mutluluk Veren Renk Trendi makalemize hoşgeldiniz.
Söz konusu giyim olduğunda mutfak en az ilham alacağınız yer gibi gelebilir. Güzel bir bahçe, harika bir sahil belki ama mutfak? biraz uzak bir ihtimal gibi görünüyor. Fakat moda otoriteleri bizimle aynı fikirde değiller ve görünen o ki ilhamlarını meyve kaselerinden alıyorlar. Daha renkli ve sıcak günleri beklerken sıkılmak yerine giydikleriniz ile şimdiden baharı ve hatta yazı getirebilirsiniz.

Yeni bahar koleksiyonlarında bejlere kahvelere veda edip biraz da renk diyoruz. Gucci’den Jacquemus’a çoğu tasarımcının moda şovları meyve tabağından fırlamış gibiydi. Limon sarısından elma yeşiline mandalina ve portakal renklerine bu sezon lezzetli parçalar bizi bekliyor. Belirgin renklerde bir parça seçin ve gardıronbunuzdaki bütün basic parçalarla kombinleyin. İşte her giydiğinizde mutlu olacağınız renkler;

Limon Sarısı

Sarı geçmişte hep hüzünle ilişkilendirilen bir renk de olsa artık bu düşünce gerilerde kaldı. Özellikle açık sarı ve pastel sarısı tonları bahara en çok yakışan renklerden biri.

Mandalina Turuncusu

Yıllardır alıştığımız koyu portakal ve turuncu tonlarını ne doğru düzgün kombinleyebildik ne de bu tonları günlük stilimize taşıyacak kadar cesur olabildik. Bu sezon hazır renkler bu kadar ön plandayken diğer canlı renklerle bir arada kullanabileceğiniz turuncu bir parça edinebilirsiniz.

Elma Yeşili

Yeşilin hemen her tonuna her sezon tanıklık ediyoruz. Pastel yeşiller, hakiler derken sonunda sıra yeşil elma yeşiline geldi! Sezonun bir diğer renk trendi limon sarısıyla da çok uyumlu olan bu yeşil tonu tam baharlık!

Üzüm Moru

Lila tonlarına benzeyen ama tam olarak lila da olmayan bu ton diğer renkli arkadaşları gibi canlı renk skalasındaki diğer renklerle çok uyumlu. Bu kadar da dikkat çekmeye ne gerek var dediğiniz noktada morun başka tonlarını kombininize ekleyebilir, beyazla canlı renklerin dikkat çekiciliğini bir tık kırabilirsiniz.

 

Mutluluk Veren Renk Trendi adlı makalemizin sonuna geldik..

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama