April 25, 2024

NaraMaxx İle Trend Kombinler

Trendleri stilinize uyarlamaktan çok daha önemli bir şey var o da kişisel stili oluşturmak! Trendleri takip ederken bir yandan da kişisel stilinden feragat etmeyi sevmeyenler burada mı? Biz de tam olarak sizin gibi düşündük ve Naramaxx’in en trend parçaları ile kişisel stillerinize bir güncelleme yapalım dedik.

 

  1. Denim + Denim

Bu zamansız görünüm hiçbir zaman etkisini kaybetmeyecek. Denim parçaları diğer denimler ile birleştirme konusunda cesur olamıyorsanız korkulacak bir şey yok sadece denim tonlarının uyumlu olduğundan emin olun. Basic beyaz bir tişört ve sneaker’ları da görünüme ekledik mi? Artık hazırsınız.

 

  1. Ceket + Gömlek

Farklı materyallerin tek bir parçada bir araya geldiği görünümler bu sene çok moda. Özellikle hem ceket hem gömlek olarak kullanılan gömlek ceketler, bu trendi stilinize taşımanıza yardımcı olabilir. Tüvit ve kot kumaşı bir arada kimin aklına gelirdi ki? Altına en sevdiğiniz jean pantolonu eklemeyi unutmayın.

 

  1. Triko Etek

Sizi bilmiyoruz ama biz son sezonlarda her şeyin trikodan üretiliyor olmasına bayıldık. İster etek ister pantolon isterse de bir elbise olsun trikonun o yumuşacık konforunu günün her anına taşımak kadar güzel bir his olamaz. Triko eteğinizi çizmeler ile bir araya getirip feminen bir şıklık elde edebilirsiniz.

 

  1. Kapitone Çılgınlığı

Bu senenin şüphesiz ki tek bir yıldızı var o da KAPİTONE! Ceketlerden elbiselere gömleklerden pantolonlara her yerde karşımıza çıkan kapitone’nin tekrar bu kadar popüler olmasına bayılıyoruz. Sportif bir görünüm için kapitone elbisenizi bilekli snekaerlar ya da düz renk bir çorap ve loaferler ile tamamlayabilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama