April 21, 2024

NaraMaxx Sonbahar Kış Koleksiyonu Favorilerimiz

Sonbahar kış sezonu başlamışken gardıropları yeni parçalarla güncelleme zamanı geldi. Günün her anına eşlik ederken görünümünüzü tamamlayacak en şık ve stil sahibi parçaları NaraMaxx sonbahar kış sezonundan sizler için seçtik.

Triko Ceket

Triko parçalar her sezon en sık kullanılan tamamlayıcı parçalardan. Renk ve model seçimine bağlı olarak hemen hemen her görünümü tamamlayan düğmeli triko ceket, hem jean görünümlerini hem de klasik pantolon kombinlerini tamamlıyor.

Dik Yaka Desenli Elbise

Hem günlük görünümünüze hem de daha şık günlere uyarlayacak bir elbise arıyorsanız diz yaka desenli elbise tam sizlik! Topuklu bir bot ya da çizme ile anında şık bir görünüm yaratabileceğiniz bu elbiseyi çorap ve düz taban bir ayakkabı ile ya da spor ayakkabılar ile bir arada kullanabilirsiniz.

Siyah Gömlek

Basic bir beyaz ve siyah gömlek, her sezonun ve her gardırobun vazgeçilmez parçalarındandır. Dökümlü siyah gömlek, sezonun öne çıkan trendleri mini eteklerle de, ofis günlerinin aranan yüzü ceketlerle de, jean pantolonlarla da büyük uyum içerisinde.

Bol Paça Pantolon

Eskiden yalnızca ofis kombinlerine uyarladığımız kumaş pantolonlar, şimdi günün her anına eşlik ediyor. Çizgili trikolar, dik yaka kazaklar ve beyaz gömlekler ile kullanabileceğiniz bol paça pantolonlar en çok corcik ayakkabılara yakışıyor.

Kapşonlu Triko

Hem sportif hem şık bir parçanın peşindeyseniz kapşonlu ve çizgi detaylı triko tam sizlik. Canlı renk seçimi ile de bütün bakışları üzerine topluyor. Sneakers ve jean’ler ile bir arada kullanabilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama