June 18, 2024

NaraMaxx SS22 Öne Çıkan Kombinler

NaraMaxx 2022 İlkbahar & Yaz koleksiyonunda da yine renkli ve şık. İncelikli formlar, zamansız görünümler, en canlı renkler ile bu sezon da NaraMaxx kadını modern ve şehirli. Peki yeni sezonda en çok hangi parçalar dikkat çekecek gelin birlikte inceleyelim.

 

Desenli Midi Etek

Bu sezon midi etekler hiç olmadıkları kadar revaçtalar. İster düz renk ve minimal bir modeli tercih edin ister büyük ve canlı desenli olan bir modeli stilinize katın! Düğme detayı ile canlanan bu eteği sneaker t-shirt kombinine biz çok yakıştırdık.

 

 

Retro Rüzgarları

Yıllar geçse de bazı trendler ve zamanın hit parçaları her sezon aramızda! Retro rüzgarlarının estiği 70’ler modasından esinlenen zikzak desenine bayılıyoruz. Sezonun bir diğer trendi boncuk ya da hasır çantalar ile kullanabilirsiniz.

Bol Kesim Konforu

Birkaç sezondur en önemli şey rahat olmak. Ama rahat olmak demek şık olmamak demek değil. Sezonun en canlı renk trendini bol kesimle bir arada sunan bu pantolon casual bir şıklık sunuyor. Aynı renk bir üstle bir arada kullanarak ton sür ton etkisi yaratabilir, spor ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama