July 24, 2024

Nasıl Daha Pozitif Düşünebiliriz?

Pozitifliğin gücü ve kendi aklımızın gücü yadsınamaz, ancak bu iç gücü daha olumlu ve doyurucu bir gerçeklik görebilmek için nasıl kullanabiliriz? Cevap: olumlama yaparak. Hayatınızı olumlamak, daha iyi olma yolunda nasıl yararlı araçlar kullanabileceğinizi keşfetmeye, en iyi sonuçlara yönelmeye, güveninizi ve enerjinizi artırmanıza yardımcı olur. Başlamak için şimdiden daha iyi bir zaman yok!

Hayatı olumlamak nedir?

Olumlamalar, yaşamınız, ilişkileriniz ve gerçek olmasını istediğiniz deneyimler hakkında olumlu ifadelerdir. Bu sonuca size çekmek için şimdiki zamanda konuşulurlar. Şimdiki zamanda bir şeyler söylediğimizde, onları hemen davet etmiş oluyoruz ve rüyalarımızın şu anda bizim için mükemmel bir şekilde geliştiğini teyit ediyoruz.

Bir onaylama uygulamasına başlamanın ilk adımı nedir?

Hayatınıza şu an çekmek, çağırmak istediğiniz bir şeyi seçin. Güveninizi artırmak ve sonuçları görmek için basit bir şey olsun. Örneğin, büyük bir stres ve endişe duyduğunuzu varsayalım. Daha iyi hissetmek istiyorsunuz. “İyileşiyorum” olumlaması böyle zamanlar için idealdir. Bu onaylama, hissettiğiniz stresi kabul eder, aynı zamanda iyileşme ve sakinliği kucaklamanızı da teşvik eder. Bu olumlamayı bir aynaya bakarak ve gerektiği kadar söyleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Tutarlı bir uygulamayı korumanın iki ipucu

1. Kendinize karşı sabırlı olun. Olumlamaların hemen işe yaradığı anlar olur ve anında kendinizi daha iyi hissedersiniz. Bazen de bu olumlamaların sihrini göstermek için zamana ihtiyacı vardır. Her iki durumda da, işler sizin için mükemmel zaman dizisinde ilerliyor olacak.

2. Kendi duygularınıza sahip çıkın. İstediğinizi doğrulamanın ilk adımı, şu anda nasıl hissettiğinizin farkında olmaktır. Bu, gerçekten yaşamak istediğiniz şeye aykırı olabilir. Ancak, kötü bir ruh halinde iseniz önce bunu kendinize itiraf edin. Ardından, nereye gitmek istediğinizi onaylayarak enerjinizi değiştirin.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama