June 22, 2024

Ne Giyeceğine Karar Veremeyenlere İlham Verici 10 Görünüm

Hepimizin ne giyeceğine karar vermek için dolabın karşısında dakikalarını geçirdiği anları olmuştur. Neyse ki artık Instagram ve Pinterest var! İlham alabileceğimiz pek çok sosyal medya platformu ile çoğu giymediğimiz kıyafeti bile kombinleyebiliyoruz. Yine de bugünlerde biraz ilhamınız kaçmışsa gelin bu yaz ilham alabileceğiniz 10 görünümü birlikte inceleyelim:

1. Keten Ceketler
Keten kumaşlar bu yaz bütün kumaşları geride bırakıp tahta oturuyor. Ağır malzemelere nazaran daha hava alan yapısıyla tam bir yaz görünümü de sunan keten ceketlerin en trend olanları omuzları geniş ve uzun modeller.

2. Hasır Sepet Çantalar
Sepet çantalar birkaç sezondur aramızda ama 2019’a market çantasına evrildiler. Hala dolabınıza eklemediyseniz seçim yaparken püf noktası şu: ne kadar büyük o kadar iyi!

3. Ekru Jean Pantolonlar
Hem çok yönlü hem de çok şık olan ekru jean pantolonlar, yıllardır giydiğimiz mavi denimleri solladı. Daha sıcak renklerle kombinleyebilirsiniz.

4. Kaba Sandaletler
Baba ayakkabısı olarak da adlandırılan kaba görünümlü spor ayakkabılar bu sezon yerini yine baba sandaletlerine bıraktı. Çok zarif bir görünüm vermeseler de rahatlıkları konusunda şüphemiz yok.

5. Sporcu Sırt Bluzlar
Fırfırlı omuzlu bluzlar yerine bu yaz sık sık eskiden beri giydiğimiz sporcu sırt bluzları göreceğiz. Kusursuz bir hafta sonu görünümü için rahat pantolonlarınızla kombinleyebilirsiniz.

6. Pamuklu Tulumlar
Tek parça olması sebebiyle yazları fazla tercih etmediğimiz tulumlar, yaza uyarlandı. Pamuklu kumaşın rahat ve hava alan yapısıyla güncellenen tulumunuzu şık bir kemer ve ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz.

7. Beyaz Pamuklu Elbise
Belki size çok sade gelebilirler fakat yaz için en uygun parçalardan biri beyaz midi elbiseler değil mi? Biraz daha hareketli bir görünüm için minik desenli, puf kollu ve belden bağlamalı modelleri tercih edebilirsiniz.

8. Kumaş Şort
Olgun gösteren ve sizi bir üst seviyeye taşıyan şortlar bulmak bazen zor olabilir fakat diz üstünde kesilmiş, modeli şık kumaş şortların tişört ve blazerlarla kombinlenmiş haline biz bayılıyoruz.

9. Kutu Çantalar
Kutu şeklinde, adeta mimari bir yapı gibi görünen, elegan çantalar bu sezon göz dolduruyor. Renkli bir elbiseyle çok şık bir görünüm sağlayacağınıza eminiz.

10. Batik Desen
Bu yazın belki de en büyük dönüşlerinden birini de batik desenler yaptı. Tişörtlerden, elbiselere pek çok giyim ürününde rastladığımız bu deseni şık bir etekle kombinleyip gündelik görünümden uzaklaştırabilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama