July 13, 2024

Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu

Koç

Bu ay olması gerektiği kadar karşılıklı veya destekleyici olmayan bir arkadaşlıktan geri çekilmeniz gerekebilir. Nisan’da sizi mutlu eden bir şey yapmak için biraz zaman ayırın sevgili Koçlar.

 

Boğa

Geçmişteki kötü deneyimlerinizin sizi şimdi yapmak istediğiniz bir şeyi yapmaktan alıkoymasına izin vermeyin sevgili Boğalar Cesaretinizi toplayın ve devam edin ve yapılması gereken şeyi bitirin.

 

İkizler

Bu ay giderek daha fazla, enerjinizi ve zamanınızı neye verdiğiniz konusunda seçici olmanın ne kadar önemli olduğunu keşfediyorsunuz sevgili İkizler. Başka bir şeye evet deme isteği duyduğunuzda, bunu aklınızda bulundurun.

 

Yengeç

Finansal güvenliğinizi düşünürken, gerçekçi ve ulaşılabilir hedefler oluşturmanıza yardımcı olması için eşiniz veya bir para uzmanıyla birlikte çalışmak faydalı olabilir sevgili Yengeçler. Harcamalarınıza biraz çeki düzen vermenin zamanıdır.

 

Aslan

İnsanlarla uğraşacak durumda değilseniz, mümkünse sizi tetikleyenlerden uzak durun. Biraz fazla talep eden birine karşı bu ay ayağınızı net bir biçimde yere basmanız gerekebilir.

 

Başak

İş-yaşam dengesi, özellikle her zamankinden daha yorgun veya halsiz hissedebileceğiniz için bu ayın teması sevgili Başaklar. Unutmayın, gerekirse her zaman bir şeyleri erteleme lüksüne sahipsiniz.

 

Terazi

Eskiden sahip olduğunuz tüm eğlenceler kurumuş gibi hissedebilirsiniz. Ancak bu, bazılarına sahip olmaktan vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmez sevgili Teraziler.  Fikirler için topluluğunuza, çevrimiçi veya gerçek hayat dostluklarınıza bir göz gezdirin.

 

Akrep

Bir aile üyesi veya ebeveyn, size karşı istediğiniz kadar cesaret verici olmayabilir. Bu durumun sizi  fazla üzmesine izin vermemeye çalışın. Kimin bakıp bakmadığına bakmaksızın ışığınızı parlatın.

 

Yay

Sevgili yaylar bir karara veya iletmek istediğiniz bir şeye biraz daha zaman ayırmanız ve düşünmeniz gerekebilir bu ay. Şimdi söylediklerinize veya yaptıklarınıza biraz daha özen göstermenin zamanı geldi.

 

Oğlak

İhtiyacınız olan sevgi ve desteğe kendinizi kapatmamaya dikkat edin sevgili Oğlaklar. Destek, duygusal veya finansal olarak gelebilir. Her iki durumda da, gururun sizi kutsamalarınızdan alıkoymasına izin vermeyin.

 

Kova

Diğer insanlarla veya size yakın olan biriyle ilişkilerde daha anlayışlı veya şefkatli olmaya teşvik ediliyorsunuz. Herkes işleri sizin yaptığınız gibi ele almıyor ve bunda bir sorun yok artık bunu kabullenmenin zamanı geldi sevgili Kovalar.

 

Balık

Havadaki enerji size biraz ağır gelebilir sevgili Balıklar. Bunu sağlığınıza daha fazla dikkat etmek için bir işaret olarak alın. Benzer bir notta, küçük, başarılabilir görevler yapmak da ruh halinizi artırabilir.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama