July 20, 2024

Nisan Ayı Burç Yorumu

Koç

Azminiz ve kararlılığınızla bu ay herkesi etkileyin sevgili Koçlar. Peşinde koştuğunuz ister yeni bir iş ister harika görünmek olsun Nisan ayında sizi engelleyecek hiçbir şey yok. Bir süredir size özgürlük ve bağımsızlık veren iyi seçimler yapabiliyorsunuz. Şimdi, bu kararlardan faydalanabilir ve sonuçları gerçekten görmeye başlayabilirsiniz.

Boğa

Nisan ayı boyunca oldukça çarpıcı görünebilir ve genellikle mümkün olan her şey ile en hoş şekilde karşılaşabilirsiniz sevgili Boğalar. Ayın 14’ünden sonra açık fikirli olmaya çalışın – bazı eski fikirler veya eski arkadaşlar hayatınızda yeniden su yüzüne çıkacak ve bu size bazı ilginç yeni seçenekler sunuyor.

İkizler

Sevgili İkizler bu ay kendine güvenen, olumlu bir tavrın var ve hayata dair daha geniş bakış açısına sahip birini arıyorsun. Belki de sana yeni bir şey gösterebilecek bir ortak. Herkese büyük bir öğretmen veya evliya gibi yaklaşmamaya dikkat ederken bu talepkar sesten aynı zamanda neler öğrenebileceğini de anla.

Yengeç

Yengeçlerin bu ay istediği tek bir şey var dürüstlük! Vaatler ya da konuşmadan anlaşılmak istemiyorsunuz, tam anlamıyla bir sevgi gösterimi istiyorsunuz ve başka hiçbir şey sizi tatmin edemez. Ancak dikkatli olun! Partnerinizle mükemmel bir şekilde geçiniyor olabilirsiniz ve çok fazla şey isteyerek işleri bozabilirsiniz.

Aslan

Beklentileriniz şüphe götürmez bir şekilde toparlanmaya başladı sevgili Aslanlar. Uzun zamandır, işle, çalışmalarınızla veya belki de patronlarınız tarafından size verilen büyük görevlerle meşgulsünüz. Sınırların ve yavaşlığın test gezegeni olan Satürn, 2021 yılında hala burcunuzda, ancak yavaş yavaş Aslan burcundan uzaklaşıyor Halletmeniz gereken birkaç şey kaldı ve sonra fark ettiğinizden daha erken tamamen özgür olacaksınız.

Başak

Bu ay iyi hissettiren bir kişisel dokunuşa sahipsin sevgili Başak. Arkadaşlarına karşı çok sıcaksın ve duygularının karşılığını alıyorsun. Bazen akışa bırakmak yerine ilişkileri aşırı analiz edebilirsin, ancak şimdi bunun zamanı değil. Romantizm gezegeni Venüs, güneş aşk bölgende ve yargılamadan veya eleştirmeden tam olarak doğru anlayış tutumuna sahipsin. Birçok insan bunu çok çekici bir nitelik olarak görüyor unutma!

Terazi

Yaratıcı veya sanatsal bir şey yapma tutkunuz varsa- sadece dışarı çıkıp bir şeyler izlemek bile olsa- o zaman bunu yapmanın tam zamanı sevgili Teraziler. Belki de kendinize ait bir şey üzerinde çalışmak veya kendinize çarpıcı yeni bir görünüm yaratmak istersiniz. Bir süredir zihninizin arkasında fokurdayan fikirler, özellikle de 17. aydaki Yeni Ay zamanında, şimdi tam odak noktasına geliyor.

Akrep

Karar mekanizmanın çok iyi çalıştığı bir aya hazırlan sevgili Akrep. Hayatına uzun zamandır konuşmadığın eski biri geri gelmeye çalışacak fakat en doğru kararı vereceğine eminiz. Hayatına sanatsal dokunuşlar katıp, sanatla ilgilenen insanları etrafında toplayabilirsin çünkü bu ay ışık saçıyorsun istemesen de onlar etrafında olacaklardır.

Yay

Bu hayatta en çok gerçekleştirmek istediğiniz şeyi düşünün sevgili Yaylar. Sen büyük bir inanansın ve her zaman kendini daha iyi olmak için destekliyorsun, ama hala ulaşamayacağını düşündüğün bazı şeyler var. Bazen şüphelerimiz olur ve şansın bizim tarafımızda olduğunu düşünmeyiz, ancak tüm bunlar değişmek üzere kendini hazırla!

Oğlak

Bu ay enerjinizi bir saniye bile düşürmeyin Sevgili Oğlaklar. En dinamik gezegen olan Mars sizin burcunuzda bu yüzden size roket enerjisi yüklüyor. Oğlak burcu olarak, genel olarak tartışmacı değilsiniz (inatçılığınıza rağmen), ancak bu ay kendinizi tutamayıp insanlara tepki gösterebilirsiniz. Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun lütfen!

Kova

Bu ay kendini adamak yerine karar verme zamanı sevgili Kova! Aklına çeşit çeşit fikirler gelecek ama içlerinden birini seçmek ile işe başlayabilirsin tamamiyle bütün enerjini ona adamakla değil. Para konusunda bir teklif gelebilir fevri davranmamakta fayda var, biraz düşün öyle karar ver.

Balık

Bu ay hem görünüşünüzde hem de söylediklerinizde kendinizi mükemmel bir şekilde ifade ediyorsunuz sevgili Balıklar. Düşünce ve konuşma gezegeni Merkür burcunuzda, bu yüzden çok parlak fikirlerle dolu görünüyorsunuz. Çevrenizdeki birinin önemli kararlar almasına yardımcı olmasını isteyebilirsiniz çünkü fikirler aklınızda o kadar hızlı akıyor ki, yetişemeyebilirsiniz.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama