June 22, 2024

Ofis İçin Stil Önerileri

İster ne giyeceğinizi bir akşam önceden planlıyor olun ister sabah aceleyle eline geçen ilk şeyi giyenlerden, iş kıyafeti seçimi her zaman için zordur. Özellikle resmi giyinmenizi gerektiren bir yerde çalışıyorsanız bazen seçim yapmak için oyalanırken işe geç bile kalabilirsiniz. Ofis görünümünüz için seçeceğiniz parçaların birbiriyle uyum içerisinde olması çok önemli. Yani sırf desenini beğendiniz diye gardırobunuzdaki tek bir parça ile giyebildiğiniz bir bluzu almanız hem gereksiz bir harcama olur hem de dolabınızda boş yere yer işgal eder. İş sabahları 10 dakika daha fazla uyumanız için bir haftalık kombin önerilerini sizin için seçtik

Desen Oyunu
Desen üzeri desen giysem çok mu abartmış olurum dediğinizi duyar gibiyiz fakat tek bir desenden oluşan parçalı bir takımın getirdiği uyumu çok fazla kıyafetle yakalayamazsınız. İçine giyeceğiniz şık ve sade bir bluzla güne hazırsınız bile!

Kurtarıcı Pantolon
Her gardıropta bütün üstlerle uyumlu bir pantolon mutlaka olmalı! Çizgi desenli havuç kesim bu pantolon hem modeli hem rengi ile kararsız sabahların kurtarıcı parçası olmaya aday!

Sofistike Sadelik
Tek parça kıyafetlerin şıklığı ve rahatlığı konusunda ne kadar konuşsak azdır. Sadeliği ve modern kesimiyle ilk bakışta dikkatleri çeken gri elbiseyi çok şık bir ayakkabı ve çanta ikilisiyle güne hazırlayabilirsiniz.

Çiçeklen
Kim demiş ofis kıyafetleri renksiz ve sıkıcı olur diye! Her sezon karşımıza çıkan çiçek deseni bu sezon biraz daha koyu ve ciddi! Dolabınızdaki pantolon ve eteklerle büyük uyum sağlayacak çiçek desenli bir bluzu alışveriş listesine ekleme zamanınız çoktan geldi.

Tek Parça Şıklığı
Dışarıdan bakıldığında iki parçadan oluşuyormuş gibi görünen elbiseler çok uzun zamandır revaçta. Desenli bir parçayı sade bir üstle kombinlemişsiniz gibi görünen bu elbise, iş çıkışı yemek planları için de gayet uygun şıklıkta.

Çizginden Şaşma!
Tek renk gömlekler artık size sıkıcı geliyorsa işi biraz baharatlandırmanın zamanı gelmiş demektir. Çizgi desenli bir gömlek belki de gardırobunuzun aradığı taze kandır.

Hem Casual Hem Şık
İşte hem hafta içi hem hafta sonu tercih edilebilecek bir görünüm. Casual havasının yanında doğru aksesuar ve ayakkabı seçimiyle anında çok şık görünmenizi sağlayacak olan desenli elbise, öğle arası kahveleri için de oldukça müsait.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama