April 25, 2024

Ofis İçin Uygulayabileceğiniz Makyaj Görünümleri

Profesyonel makyaj söz konusu olduğunda, herkese uyan tek bir yaklaşım yoktur. Makyaj tamamen görünümünüzü geliştirmek, özgüveninizi artırmak ve tüm doğru nedenlerle kalabalığın içinde öne çıkmakla ilgili olmalıdır ve buna işteyken de dahildir.

Daha yumuşak veya daha ağırbaşlı bir görünüm gerektiren bir sektörde olsanız bile, yine de iş makyajını deneyebilirsiniz. Aşırıya kaçmaktan endişeleniyorsanız, olmayın: Gereksinimlerinize en uygun ürünleri ve teknikleri keşfederken açık fikirli olmaya istekli olduğunuz sürece, sade iş makyajı tamamen başarılabilir.

Biraz ilham uzun bir yol kat edebilir, bu yüzden en iyi doğal ünlü makyaj görünümlerinden bazılarını seçtik. Kim Kardashian’ın zahmetsiz bronz cazibesinden Zendaya’nın grafik eyelinerına kadar, her şeyi basit tutarken bir açıklama yapmak isteyen her makyaj sever için bir şeyler var. Ayrıca, favori makyaj sanatçılarımızdan birkaçının her bir görünümü nasıl elde edeceğinize dair bazı ipuçları vermelerini istedik. İstediğiniz iş için giyinmeye layık yumuşak cazibeyle dolu, ihtiyacınız olan tüm iş makyajı ilhamını almak için okumaya devam edin.

Nötr Parıltı

J.Lo’nun taze cildini ve dünyevi, ince ışıltılı göz farı tonlarını seviyoruz. Alt su hattına soğuk gri bir eyeliner uygulayarak görünümü elde edin. Makyaj sanatçısı ve güzellik uzmanı Ariana Rose, gözün her yerine gri ışıltılı bir göz farı ve göz kapağının üst tarafına kahverengi bir göz farı kullanın” diyor. Cildi saten bir yüzeyle taze tutmanın yanı sıra aşırıya kaçmamak için ışıltılı aydınlatıcılardan uzak durmayı öneriyor.

Dudaklar ve yanaklar için açık, şeftali-ten rengi tonları seçin.

Parlak Cazibe

Saweetie’nin çarpıcı bir iş makyajı ilhamı sağlayan doğal cazibeye taze yüzlü yaklaşımına takıntılıyız. Bu görünüm tamamen eyeliner, mat cilt ve kirpiklerle ilgili. Rose, “Nötr bir ışıltılı parlaklık, mat cilt, kontur seçin ve nötr bir allık uygulayın” diyor. Kirpiklerinizi öne çıkarmak için maskarayı güçlendirin veya çift katmanlı bir takma kirpik seçin. Rose, göz kapaklarınız ve iç köşeleriniz için kanatlı astar uygulamanızı ve yumuşak, ışıltılı bir göz farı seçmenizi önerir.

Önce Cilt

Lizzo’nun doğal makyaj yapması tamamen ciltle ilgili. Mat cilt her zaman var ve şarkıcı yanaklarında ve dudaklarında benzer tonlar kullanarak bunu sade tutmuş. Çikolata dudak kalemi ve çok az veya hiç ışıltı içermeyen gül rengi bir parlaklık kullanmanızı öneririz.

Rose, Lizzo’nun dumanlı gözünü elde etmek için önce göz farı uygulamak için bant kullanmanızı önerir, böylece dumanlı kahverengi, kanatlı bir göz oluştururken fazla ürünü makyaj mendili ile temizleyebilirsiniz. Kirpiklere gelince, Rose onları doğal ve dış köşede daha uzun tutmayı öneriyor.

Kırmızı Dudaklar

Selena Gomez’in görünümünün en iyi yanı, parlak teni, ancak biz de onun belirgin kaşlarına ve o mükemmel kırmızı dudağına düşkünüz. Bu görünümü elde etmek için yumuşak pembe bir yanak ve koyu bir ruj tonuyla makyajınızı taze tutun. Rose, ruj sürmeden önce dudak kalemi kullanmanızı önerir. Parıldayan macenta kırmızı bir ruj seçin, diye ekliyor.

 

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama