April 25, 2024

Ofis Stillerine 2022 Güncellemesi Geldi

Uzunca bir aradan sonra bir kısmımız ofislere gitmeye başladı. Pazartesi sabahı ne giyeceğinize karar vermek, son iki yılı eşofmanla geçirdiğiniz için zor olabilir. İş kıyafetlerine başarılı bir yaklaşımın anahtarı, karıştırılıp eşleştirilebilecek ve birçok farklı şekilde yeniden şekillendirilebilecek kadar basit, şık ama rahat parçalardan oluşan bir kapsül gardırobuna sahip olmaktır. Siz de kolaylığa odaklanmak istersiniz her giydiğinizde kuru temizlemeciye gitmesi gerekmeyen gömlekler tercih etmelisiniz.

Ofis için giyinmeyi yeniden çok daha kolay hale getirecek 5 parçayı görmek için kaydırmaya devam edin.

Geniş Paça Pantolonlar

Eskiden beri ofis stillerinde aşina olduğumuz havuç pantolonların yerini bu sene geniş paça pantolonlar alıyor. Hem terzi elinden çıkmış gibi elegan hem de kesimi ile konfor sağlayan bu pantolonları gömlekleriniz ile bir arada kullanabilirsiniz.

 

Pratik büyük Çanta

Ofise giderken siz de elinize geçen her şeyi çantasına atanlardansanız büyük bir çanta olmazsa olmazınız. İçerisinde laptop’larınızı da atabileceğiniz büyüklükte olursa ekstra bir çanta derdinden de kurtulmuş olursunuz.

 

Dikkat Çekici Takılar

Oifs şıklık oyununda en önemli oyun değiştiriciler aksesuarlardır. İster büyük ister gold ister daha minimal… Takılar ile kıyafetlerinizi hareketlendirmeyi unutmayın.

 

Loafer Ayakkabılar

Loafer ayakkabılar hep hayatımızda olsa da son sezonlarda yükselen daha kaba ve kalın tabanlı versiyonlarına bir göz atabilirsiniz.

 

Örgü Elbiseler

Nedense ofis stili denilince akıllara hemen sıkıcı, midi boy elbiseler gelir. Ama artık dünya değişiyor giyinme alışkanlıklarımız da değişebilir. Şık bir örgü elbisenin ofis şıklığınıza ekleyeceği konfor paha biçilemez!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama