May 23, 2024

Olsen İkizlerinin Minimal Tarzından İlham Al!

Küçük yaşta Bizim Ev dizisiyle tanıştığımız ikizleri hatırlayanınız var mı? Olsen ikizleri bir dönem çok göz önünde olup sonradan kendi kabuklarına çekilseler de yine de kariyerlerinin saptığı yön ile kendilerinden fazlaca bahsettiriyorlar. Geçmişin çocuk yıldızları yirmi yıl sonra dünyanın özellikle moda endüstrisinin bütün ilgisini çekmeyi başardılar.

Ünlüler tarafından sevilen The Row markası ile gerçek bir moda imparatorluğu yaratmış olan Olsen kardeşler markalarının yükselişinin aksine halk arasında fazla görünmemeye başladılar. Yine de bu az görünmeler sırasında kişisel stillerini takip eden insanlara ilham olmaya devam ediyorlar.

Olsen tarzına gelince, kız kardeşlerin kesin bir formüle sahip oldukları belli bir estetik yaklaşımları var. Eğer kısaca ifade edersek, Olsen’lar genellikle hacimli şekilleri veya oversize silüetleri tercih ettikleri için her şeyin oranlarla ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, sadece birkaç beden büyük kıyafet giymekle kalmıyorlar. İkizler maxi bir elbise ya da yerleri süpüren bir etek giyiyor da olsalar mutlaka bel oyuntularına bir ekleme yapıyolar. Kıyafetleriniz sizi yutuyor gibi görünmeden oversize giyinmenin sırlarını ikili çok iyi biliyor ve bubAshley ve Mary-Kate’in yıllar ve yıllar boyunca uyguladığı mükemmel bir şey.

Erkek arkadaşından ödünç almış gibi görünen büyük bir gömlek ve altına düz kesim bir pantolon da ikizlerin favori görünümlerinden, boyları kısa olduğu için pantolonları ne kadar düz kesim de olsa bilekten 3 5 cm kısa oluyor böylece bacak boyları uzun görünüyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama