July 24, 2024

Olsen İkizlerininki Gibi Saçlara Nasıl Sahip Olabiliriz?

Gossip Girl’deki Blake Lively sağolsun denizden yeni çıkmış gibi görünen sahil dalgaları saç modeli o gün bugündür bütün kadınların radarında. Her ne kadar sahil dalgalı saçını Blake Lively ile tanıdık sansak da aslında bu modeli daha önce meşhur eden iki insan var; Olsen ikizleri.

Çocuk tv starı oldukları günden beri saçlarıyla gündemde olan bu ikili “saçlarım böyle uyandım” gibi görünseler de elbette bu saçlara öyle bir günde ulaşılmıyor. Biz de bugün ikizlerin saç modellerinin ve renginin sırrını saç uzmanlarının yorumlarıyla sizlerle buluşturuyoruz.

1. Çok Yapılı Durmasın
Saç tasarımcılarına göre ikizler moda ve tasarıma okadar odaklanmış durumdalar ki saçları her zaman için ikindi planda kalabiliyor. Genellikle saçlarına çok az işlem uygulatan ikizler neredeyse saçlarını yıkayıp çıktıkları bir rutine sahipler ve asla çok yapılı durmasını istemiyorlar. Çok küçük yaştan itibaren ağır makyajlar ve saç modelleri arasında büyüdükleri için şu an daha sade olmak istiyor olmaları da çok doğal.

Özellikle Mary Kate’in saçını toplatırken bir kuralı var. 5 tel tokadan fazlasına izin vermiyor çünkü 5’ten fazlasıyla saçı hemen özel bir etkinlik saçına dönüşebiliyormuş.

2. Daha Fazla Deniz Suyu Spreyi
Her ne kadar saçları yapılı gibi görünmese de Olsen ikizlerinin saçlarında sürekli kullandıkları bir ürün var o da deniz suyu spreyi. Deniz suyu spreyi konusunda elini korkak alıştırmayan İkizlerin bir diğer favori saç ürünü kuru şampuanlar.

3. Kendi Bakım Yağını KendinYyap
Bir bardak hindistan cevizi yağına birer kaşık badem yağı, jojoba yağı, makademia yağı ve e vitamini ekleyin, işte bu kadar.
Mary kate ve Ashley bu formülü duşa girmeden önce saç uçlarına uyguluyorlar böylece şampuanın saç renklerine zarar vermesini engelliyorlar.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama