July 20, 2024

Oturma Odasını Tekrar Dekore Etme Tüyoları

En iyi tasarlanmış oturma odaları, yeniden dekore etme işini kolaylaştırır. Böyle odalarda mobilyalar odada her zaman tam uygun yerde olurlar ve tam da odanın odak noktasında olurlar. Sanat eserleri ve duvar renkleri, odayı daha havalı veya daha rahat hissetmek için iç içe bir uyum içerisindedir. Tüm odaya eşlik eden detaylar – raflardaki kitap yığınları, farklı aydınlatma özellikleri ve hatta köşedeki bitki – hepsi inanılmaz düzenli bir şekilde odaya uyum sağlar. Böyle odalar her insanı anında evinde hissetirir, rahat ve sıcak bir izlenim uyandırırlar.

Bununla birlikte dekorasyon konusunda biraz eksikseniz ve tasarım vizyonundan yoksunsanız, yapılacak en iyi şey ilham aramaktır. Konforlu görünümleri, renk patlamalarını, küratörlü elinden çıkmış gibi duran sanat eserlerini ve modern sofistike özellikleri sizin için bir araya topladık. Tasarım tercihlerinize bağlı olarak, bu görüntüleri oturma odasını yeniden oluşturmak için bir rehber olarak kullanabilirsiniz.

Renk Patlaması Sevenlere
Basit bir renk patlamasının ortamı nasıl değiştirdiğini gösteren bu örnek, kremsi beyaz duvarlardan ve zengin bakır tonlarından oluşuyor. Bu nötr renkler sayesinde dikkat çekici mavi çerçeve hakettiği ilgiyi çekebiliyor.

Çabasız Düzeni Sevenlere
Bol miktarda doğal ışık alan oturma odalarında böyle bir lüksün boşa gitmesine izin vermemelisiniz. Işığın havadar, ancak düzenli bir kompozisyonla nasıl eşleştirileceğini öğrendiğinizde fazla bir şey yapmanıza gerek yok. Zahmetsizce rahat bir görünüm yaratmak için doğal ahşap, pastel ve dokuma malzemeler kullanabilirsiniz. Doğal malzemeler doğal ışıkla da muhteşem bir uyum sağlıyor bizden söylemesi.

Geleneksel Dokunuşları Sevenlere
Bazı insanlar her ne kadar modern parçalar popülerleşse de klasik ve geleneksel olandan şaşmayı çok sevmez. Eğer ikinci gruptansanız bu oturma odası tam sizlik. Gömme kitaplık, açık kirişli bir tavan ve ahşap döşemeler… Özellikle rattan sandalyeler odanın bütün havasını değiştiriyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama