May 30, 2024

Saçı Daha Hacimli Gösteren Kesimler

İnce saçlarınız cansız mı hissediyor? İnce saçlarınızın bukle tutmamasının gizli nedenini ve bunu nasıl düzelteceğimizi zaten tartışmıştık ama hacmi tehdit eden ve çok çok uzun zaman önce gerçekleşmiş olabilecek başka bir suçlu daha var: saç kesiminiz. Görüyorsunuz, doğal olarak ince saçların daha canlı, daha Gisele benzeri hacmi teşvik etmek için kesilmesi ve şekillendirilmesi gerekiyor. Doğru teknik olmadan, hiçbir şekilde şekillendirme, kıvırma veya çekme ona istediğiniz dolgun görünümü veremez.

İşleri kolaylaştırmak için, saç stilistlerinin ipuçlarıyla birlikte, ince saçlara sihirli bir şekilde hacim kazandıran saç kesimleri hakkında küçük bir rehber hazırladık. Böylece bir sonraki saç randevunuza gittiğinizde, cansız buklelere güle güle ve büyük hacimli hacimlere merhaba demenizi sağlayacak bu kesimlerden birini sunabilirsiniz. Bu görünümler, ince saçlarınızın kalın ve dolgun görünmesini garanti eder ve kimse daha akıllı olmayacaktır. Bize güvenin: Saçlarınız size teşekkür edecek.

Dokulu Pixie

Saç uzmanları, “pixie, ince saç söz konusu olduğunda nihai güven kesimidir” diyor. “Bu, ince saçlarda yaratmayı en sevdiğimiz stil çünkü saç dokunuzun dönüşümü anında oluyor. Bu görünüm, kıvırcıktan düze her doku için işe yarayabilir.”

Tek Uzunluk

Gwyneth Paltrow’un tek uzunluktaki saç kesimi yönetilebilir ve şık. Daha da iyisi, saç uçlarında çok fazla ağırlık olmadığında daha dolgun görünür. “Saçları inceltmek için şekil ne kadar sağlamsa o kadar iyidir”. “Katmanlar, uçların ağırlığını azaltacak ve korumaya çalışmamız gereken tek şey bu. Hacim kazandıran ürünlerle birlikte tek uzunluktaki şekiller en iyi sonuçları verecektir.”

 

Dalgalı Bob

Dalgalı saçlar uzun veya kısa kullanılabilir, ancak burada görülen Emma Stone’un saç kesimini seviyoruz. Saç uzmanları, “Bu ünlüler hakkında fark edeceğiniz şey, çoğunun orta uzunlukta ve kısa saç stillerini tercih etmesi ve daha dolgun ve kalın saç yanılsaması vermesidir” diyor. Artan doku için doku spreyi gibi bir ürün kullanın.

 

Bebek Kaküllü Kısa Pixie

Denenecek çok fazla kestirme yol var ama biz Keke Palmer’ın 90’lardaki baby bang tarzına bayılıyoruz. Saç uzmanları, “Genellikle ince saçlarda, ne kadar kısa olursa o kadar iyidir” diyor. “Kısa saç, saçın en kalın kısmının (köklerin) nihai sonuca katılmasını sağlar.”

 

Dalgalı Omuz Boyu

Kısa saçla iyi görünüp görünmeyeceğinizden emin değilseniz, omuz hizasında bir kesim biraz saçınızı uzatmanıza izin verecektir. Aynı zamanda inanılmaz derecede çok yönlüdür ve asla sıkıcı hissettirmemesi için herhangi bir şekilde şekillendirilebilir. Saç maşası konusunda profesyonelseniz, saçınızın tam ortasına bir dalga eklemeyi ve Olivia Munn gibi uçlarını düz bırakmayı deneyin.

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama