July 20, 2024

Saçı Gür Gösteren Saç Kesimleri

İnce saçların görünümü doğru kesim ile çarpıcı bir biçimde değişebilir. Doğru yapıldığında, bir saç kesimi ince teller yerine havalı ve hacimli bir görünüm yaratabilir. İnce ve sönük saçlar birçok faktörün bir sonucu olabilir. Beslenmenizdeki değişikliklerden ve yaşlanmadan kaynaklanan kalıtsal sebepler. Ancak, ince saçlı biriyseniz, endişelenmeyin, çünkü bu alışılmadık bir durum değil. Ünlüler bile bu dertten muzdaripler ve makas,  usturaların sihriyle nasıl daha dolgun bir saça sahip olabileceklerini çok iyi biliyorlar neden siz de bilmeyesiniz ki?

Gelin birlilkte hangi saç kesimleri ile saçınızı daha gür gösterebilirsiniz birlikte keşfedelim

 

Pixie Cut

Elbette çok uzun bir saç modeli değil, ancak bir kısa saç kesim, zaten ince olan tellere biraz dolgunluk katabilir. Michelle Williams’ın kuaförü bu mode için “Hiç çaba harcamadan yoğun, dolgun saç görünümü yaratıyor” diyor. “Kısa saç kesimlerinin sonsuz varyasyonları var onları keserken, müşterilerimin en kadınsı, seksi benliklerini korumalarını seviyorum. Yumuşacık bir görünüm yaratmak için özellikle kulak çevresi olmak üzere saç çizgisinin üst kısmını biraz daha uzun bırakıyorum.”

 

Keskin Bob

Daha dolgun bir görünüm elde etmenize yardımcı olan bu küt kesim için katmanlamayı geride bırakın. Alttaki tüm saçlar kesiliyor, böylece en yoğun görünüme sahip olacak ve süper şık görüneceksiniz. Bella Hadid’inki gibi en keskin kesimler için kuaförü “düz bir kenar olmadıkça asla ustura kullanmayın ve asla inceltme makası kullanmayın.” diyor.

 

Klasik Lob

Klasik lob nedir merak edenleriniz olduğuna eminiz. Ne çok uzun ne de çok kısa tam ortada mükemmel bir orta boy! Salonda, Margot Robbie’ninki gibi omuzların hemen üzerinde bir kesim isteyin. Hadid’e benzer şekilde, katmanlardan arınmış ve süper keskin hatlı bir saç modeli. İnce saçlarınız varsa, uçlarda ekstra ağırlık görünümü yarattığı için bu kesimi düşünün. Şekillendirmek için: Derin bir yan perçem ekleyebilirsiniz.

 

Uçları Düz Kesim Orta Boy

Hemen hemen herkese yakışan hatasız saç kesimine merhaba deyin. Uçları düz kesim, tek uzunlukta bir saç kesimi kolayca kalın saç görünümü yaratır. Ayrıca, saçınızı daha uzun gösterir, örneğin dağınık bir topuz veya yüksek at kuyruğu yapmak istiyorsanız, şekillendirmede daha fazla özgürlük sağlar. Bu kesimin yüz şeklinize uygun olup olmadığını merak ediyor musunuz? Merak etmeyin herkese yakışıyor.

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama