April 25, 2024

Saçlarını Değiştirmek İsteyenlere Ünlülerden İlhamlar

Hepimiz ünlülerin dramatik bir saç dönüşümünü sevdiğini biliyoruz. İster büyük bir kırmızı halı görünümü için olsun, ister üzerinde çalıştıkları yeni bir proje için ya da sadece bir değişiklik istedikleri için, A-listler her zaman saç stillerini kesiyor ve değiştiriyor gibi görünüyor.

 

Bu yıl şimdiye kadar her zamankinden daha fazla dönüşüm olmuş gibi görünüyor ve birçok ünlü saçlarını moda olan bob lehine kesti. Zendaya’nın kıvırcık bobundan Hailey Bieber’ın küt stiline kadar, bu yaz kesinlikle en büyük saç trendlerinden biri. Yıldızların değiştirdiği sadece saçlarının uzunluğu da değil. Birçok ünlü yüz yeni renkleri benimsedi, ağartıcı sarı ve sıcak esmer stilleri arasında kızıl saç trendini tercih etti.

 

Henüz yıl bitmese de, ünlüler ve saçlarında bu kadar çok değişim yaşanırken, 2023’ün en sevdiğimiz ünlü saç dönüşümlerini bir araya getirmenin doğru olacağını düşündük. Lizzo’dan Lily Allen’a, Olivia Palermo’ya ve daha fazlasına, ilham alınacak çok şey var.

 

İnanılmaz öncesi ve sonrası resimlerini görmek için kaydırmaya devam edin, ancak uyarıyoruz; kendinizi hemen kuaförde yer ayırtmak isterken bulabilirsiniz.

 

 

Emily Ratajkowski

 

Öncesi

Sonrası

Emily Ratajkowski bu ayın başlarında saçlarını kızıla boyatarak adeta interneti yıktı. Sıcak bakır rengi bize sonbahar havası veriyor ve bunun yılın geri kalanındaki en büyük saç trendlerinden biri olacağını tahmin ediyoruz.

 

Olivia Palermo

 

Öncesi

Sonrası

Olivia Palermo bu yılın başlarında uzun saçlarını kestirerek kısa, şık bir bob tercih etti ve bu yeni görünümüne hepimiz bayıldık.

 

Lizzo

 

Öncesi:

Sonrası:

Görünüşe göre Lizzo da bob saç modelinin hayranı, zira yıldız Instagram hesabında sarı röfleli, havalı ve göz alıcı bir bob saç modeli kullandığı bir fotoğraf paylaştı.

 

Lily Allen

 

Öncesi:

Sonrası:

Lily Allen yıla büyük bir patlamayla başladı ve koyu renk saçlarını keskin bir sarı küt saça dönüştürdü. Hepimiz bu tonun ona çok yakıştığı konusunda hemfikiriz.

 

Kourtney Kardashian

 

Öncesi:

Sonrası:

Kourtney Kardashian da bu yıl ağartılmış sarı saçlarıyla işleri değiştirdi. Kardashian’lar saçlarını çok sık değiştirmeleriyle bilinirler, ancak bu bugüne kadarki favori görünümlerimizden biri olabilir.

 

Megan Fox

 

Öncesi:

Sonrası:

Bu yıl kırmızıya bürünen tek kişi Emily Ratajkowski değil. Megan Fox da koyu esmer saçlarını çarpıcı bir bakır tonuna dönüştürdü. Sadece vay canına diyoruz.

 

Hailey Bieber

 

Öncesi:

Sonrası:

 

Hailey Bieber’ın küt saçı nasıl yapacağını çok iyi bildiği bir sır. Yıldız saçlarını kestirdikten sonra, giderek daha fazla insanın daha kısa saç modellerini tercih ettiğini görmeye başladık ve bunun nedenini tamamen anlayabiliyoruz. Sadece şık olmakla kalmıyor, aynı zamanda az bakım gerektiriyor.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama