May 20, 2024

Samimi Bir Düğün Ortamı İçin Fikirler

Tipik olarak bir düğün düşündüğünüzde gözünüzde hemen kalabalık ve büyük bir görüntü belirir. Mekanın neresi olduğundan bağımsız bir kere düğün organizasyonu işine giriştiğinizde olay büyür de büyür. Her ne kadar tanıdığınız herkesi bu özel güne davet etmek isteseniz de samimi bir ortamda az kişiyle de çok güzel bir düğün organize edebilirsiniz.

Küçük düğünler, misafirlerinizi ekstra özel hissettirmek için mükemmel bir fırsattır ve kendi büyük etkinliğinizi gerçekten deneyimlemek için zaman kazanır. Bunun yanında daha az insanın katıldığı küçük seramonilerde daha büyük ölçekli düğünlerde yapamadığınız her şeyi yapabilirsiniz. (yemekli düğünler gibi) Davet listeniz ister 10 kişiden ister 100 kişiden oluşsun minimal bir düğün yapabilmeniz için gerekli olan bütün fikirler burada!

İstediğiniz Gibi Küçük Bir Mekan Seçebilirsiniz
Butik bir düğün yaptığınızda düğün salonu ya da otel düğünlerinden bağımsız istediğiniz samimi havayı ortama getirebilirsiniz. Deniz kenarında küçük bir mekan ya da bir bağ evi muhteşem ve samimi bir düğün için yeterli olacaktır.

Hoşgeldiniz Hediyelerinizi Daha Kişisel Hazırlayabilirsiniz
Daha az insanın katıldığı butik bir düğünde konuklarınıza daha özel hissettirebilirsiniz. Küçük bir şeker hediye etmek yerine kişilere özel küçük hediye paketleri ya da özel notlar güzel bir seçenek olabilir.

Kendi Eğlenceniz Önceliğiniz Olsun
Sadece bir akşam yemeği resepsiyonundan ziyade bir parti atmosferi istiyorsanız, konuklarınızın dikkatini çekmek için eğlencenin zirvesine çıkın. Bu bir dans gösterisi, fotoğraf kabini ve hatta oyun temalı bir şov bile olabilir.

Yemek Konusunda Sınırları Zorlayın
Hazır az insanı davet etmişken istediğiniz gibi bir yemek ve pasta seçimine gidebilirsiniz, büyük masraflar yerine kendi zevkinize uygun masalar donatın.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama