July 24, 2024

Şehre Dönüş Stilinin Olmazsa Olmaz Parçaları

Son iki yılı taytla geçirmişseniz, sabahları ne giyeceğinize karar vermek en iyi durumda bile acı verici olabilir. İş kıyafetlerine başarılı bir yaklaşımın anahtarı, karıştırılıp eşleştirilebilecek ve birçok farklı şekilde yeniden şekillendirilebilecek kadar basit, akıllı ama rahat parçalardan oluşan bir kapsüle sahip olmaktır.

Aşağıda, güzel kesimli bir blazerden kemerli anvelop bir kabana ve bol kesimli geniş paça pantolonlara, ofis için giyinmeyi biraz daha kolaylaştıracak parçaları listeledik. Aksesuarlara çok dikkat etmek de önemlidir. Dizüstü bilgisayarınızı taşıyabilecek kadar büyük bir akıllı el çantası (bir tote çantadan çok daha iyi görünüyorlar), güvenilir bir çift mokasen, zarif bir kemer ve belki de herhangi bir kıyafeti tamamlamak için bazı ince altın takılar isteyeceksiniz. Şehre dönüş telaşında ofis için giyinmeyi yeniden çok daha kolay hale getirecek parçaları görmek için kaydırmaya devam edin.

Geniş Paça Pantolon

Ofisin ve klasik ama şık görünümlerin en vazgeçilmezi gömlekler bu sezon şehre geniş paça pantolonlar ile giriş yapıyor. İster gömlekle ister triko ile bir arada kullanın bu sezonun en sık kullanacağınız parça olacak.

Pratik Çanta

Birçok farklı boyut ve renkte bulabileceğiniz pratik büyük çantalar, ajandanız, bilgisayarınız, şarj aletiniz ve cüzdanınızı alabilecek kadar büyük olmalı. En yoğun ofis günlerinde bile ihtiyacınız olan her şeyi taşıyabilecek bir çantayı bu sezon mutlaka edinin.

İlginç Takılar

Şehre dönüş görünümünüzde aksesuarların kullanımı çok önemli. Altın tonlarındaki takılar bu sezon her zamankinden daha fazla dikkat çekiyor. Dik yaka parçalar ve beyaz gömlekler ile kullanabilirsiniz.

Bukle Ceket

Blazer’ları sevsek de artık biraz sıkıcı gelmeye başlamadılar mı? Bu sezon bukle ceketler ve oversize görünümlü olanlar blazer’ların klasik kombinlerde yerini aldı.

Örgü Elbise

Çizme ve botlarınıza en çok yakışacak elbiseyi bulduk: örgü elbise! Bazı günler ne giyeceğine karar vermek zor olduğunda tek parçanın konforuna sığınabilirsiniz.

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama