April 21, 2024

Sezonun Öne Çıkan Aksesuar Trendleri

Moda sektörünün bize öğrettiği tek bir şey varsa, o da en küçük şeylerin çoğu zaman en büyük farkı yaratabileceğidir. Örneğin, bu yazın tasarımcı yeleklerinizi içten dışa ve arkaya giydirme tutkusunu alın (markayı içeriden göstermek için). Üstlerinizi altlarınızla değiştirmeyi veya uyumsuz ayakkabılar giymeyi önermek üzere olmadığımı duymak sizi rahatlatabilir. (Ama bunun ne zaman bir şey olduğunu hatırlıyor musunuz?) Mesele şu ki, küçük ince ayarlar büyük stil getirileri olabilir. Ve bugün tartıştığımız küçük ince ayar ne olabilir? Başlık biraz ele verdi, değil mi?

Mücevherat, görünüşünüzü sadece saniyeler içinde yükseltebileceği için akıllıdır. İster sade bir tişört ve kot pantolon giyiyor olun, ister en sevdiğiniz düğün davetlisi kıyafetinize yeni bir soluk getirmek isteyin, bir kolye, küpe, bilezik veya yüzük eklemek estetiği tamamen değiştirebilir. Ve sonbahara girerken, podyumlara hakim olan metal ve moda insanlarının ulaşmaya devam ettiği tüm güzel parçalar da dahil olmak üzere, önümüzdeki sezon için bekleyebileceğimiz mücevher trendlerine daha yakından bakabiliriz.

Zarif Fiyonk Küpe

Stil Notları: Fiyonklar her sezon aksesuar sahnesinde öne çıkıyor ancak genellikle çantalar, ayakkabılar ve hatta saç bantları ile kendini gösteriyor. Bununla birlikte, 2022’de fiyonklarınızı takmanın en güzel yolu, kristal veya inci küpe şeklindedir.

Ruh Hali Yüzükleri

Stil Notları: Gençken modumuza göre renk değiştirdiğini iddia eden yüzüklerimizi hatırlar mısınız? Nostaljiden besleniyoruz, bu yüzden şu anda piyasada bulunan çok sayıda ruh hali tarzı yüzükten duyduğumuz sevinci hayal edebilirsiniz. Taş ne kadar büyükse o kadar iyi!

Gümüş Bir Şeyler

Stil Notları: Gümüş takıların modası hiç geçmemiş olsa da son birkaç sezondur tasarımcı koleksiyonlarında bu kadar yaygın olmadığını söylemek doğru olur. Şimdi büyük bir şekilde geri döndü, özellikle tıknaz parçalar.

Ağır Kalpler

Stil Notları: Kalbinizi boynunuza veya elinize takabiliyorken, kalbinizi kolunuza kim takmalı? Bu Saint Laurent gümüş kalpli ve siyah kurdeleli kolyeyi düşünmekten gerçekten uykularımız kaçıyor.

Tenis Bilezikler

Stil Notları: Aradığınız şey daha klasikse, tenis bileziklerinden başkasına bakmayın. Gerçek elmas tenis bileziklerle dolu bir buji hayatı yaşamaktan başka bir şey istemesek de, bu yıl daha uygun fiyatlı seçeneklerden çok etkilendik.

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama