June 16, 2024

Sezonun Öne Çıkan Parçası Hırkaları Nasıl Kombinleriz?

Birkaç yıl önce hırka giymenin aklınızın ucundan bile geçmediği sezonlar yaşıyorduk. Hırkalar genellikle hep evde üşüdüğümüzde üzerimize aldığımız birer parça olarak gardırobumuzda yer edindiler. Fakat 2021 yılında herkesin üzerinde hırka görür olduk.

Moda türleri tarafından sevgiyle benimsenen hırkalar, artık gardırobun gerçek bir parçası ve genellikle sonbaharın klasik bir parçası olarak kabul ediliyor. Asla modası geçmeyeceği için her zaman kullanabilirsiniz. Ayrıca, rahat ve şık olmak istediğinizde, bir hırkanın basit bir kazaktan ziyade “yine de çabalıyorum” faktörüne sahip olduğu göz ardı edilemez.

Ayrıca hırkaların diğer trikolardan daha çok yönlü olduğunu düşünüyoruz. Altlarında bir yelek ile kot pantolonun içine sokarak ya da altında ne varsa onu göstermek için açık olarak tek başına bir üst olarak giyin. Gerçekten, seçenekler sonsuz gibi görünüyor. Gelin bugün hırkalardan ilham alalım.

 

Özel Dikim Pantolonla Giy

Bir hırkayı giymenin en kolay yollarından biri, onu özel dikim bir pantolonla giymektir. Burada, sakin bir renk olan limon rengi hırka ve yüksek belli kumaş pantolon stil sahibi görünümü bir üst seviyeye çıkarmakta yeterli.

 

Elbisenin Üzerine Giy

En sevdiğiniz elbisenize bir hırka ekleyin ve birbirine yakışan ama tamamen zahmetsiz görünen bir görünüm yaratacaksınız. Özellikle Jeanne Damas gibi bir Fransız kızı estetiğini elde etmek istiyorsanız hırkalar kullanışlıdır, çünkü hırkalar onun tüm kıyafetlerinin ayrılmaz bir parçasını oluşturur.

 

Deri İle Buluştur

Sonbahar geldiğinde, aklımıza gelen en şık kumaş ikilisi yün ve deri ikilisi. Kombinde de görmüş olduğunuz gibi düğmeli bir hırka giyin ve hafta sonu kahvesine uygun bir görünüm için deri bir ceketle eşleştirin. Tek yapmanız gereken klasik bir jean eklemek.

Tek Renk Giyin

En sevdiğimiz ve en çok kullandığımız stil hilelerinden biri, tepeden tırnağa tek renk giymek! Ekru kot pantolonun içine kremsi bir hırka kombinasyonu bakın ne kadar şık görünüyor.

 

 

 

 

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama