April 25, 2024

Sıcak Havalara Uygun Saç Modelleri

Yaz aylarında saç modeli seçimleriniz yüksek at kuyruğu ve topuzdan öteye geçemiyorsa sizi suçlamıyoruz. Sıcak havalarda ne giyeceğimiz konusunda bile bu kadar zorlanırken bir de uzun saçlarla uğraşmak bazen işkence olabiliyor. Bu yüzden fazla uğraş gerektirecek saç modellerini ve saç kurutma makinelerini bir süreliğine rafa kaldırabiliriz. Yüksek bir topuz modeli her zaman kurtarıcı da olsa en sevdiğiniz yazlık elbiseniz ve sandaletlerinizle uyum içerisinde olacak pek çok saç modeli de mevcut. 10 dakikadan az hazırlanma süreci ile yapabileceğizi bazı basit saç modellerini sıcaktan bunalan bünyeler için seçtik.

Sahil Dalgaları
İnternette ısı kullanmadan dalgalı saç elde edebileceğinizi anlatan pek çok video var. Biz yine de saçınızı bir akşam önceden örüp yatmanızı ya da saçınızı bir saç bandı ya da ince çoraba sarıp öneriyoruz böylece bu sıcak havada bir de saç kurutma makinesi ya da saç maşası ile uğraşmazsınız.

Şık bir düğüm
Eski ama asla modası geçmeyen ensede toplanan topuz saçlar büyük ve dikkat çekici küpelerle hareketlendirilip daha şık okazyonlara da uyarlanabilir.

Perçemler
Toplu saçın önlerinden çıkmış perçemleri özlediniz mi? Perçemleri modern göstermenin yolu çok fazla şekil vermeye çalışmadan doğal halinde bırakmak.

Saç Tokaları
90’lardan fırlamış gibi görünen saç tokalarından sonbaharda stok yaptıysanız şanslısınız çünkü sıcak yaz günlerinde de saç tokası trendi gaz kesmeden devam ediyor. İnci süslemeleri olanlar ve medaj verenler bu aralar en popüler olanları. Şık görünmelerinin yanı sıra sıcak günlerde önünüze gelen kısa saçlardan kurtulmanızı da sağlayacak.

Eşarp Örgü
Saçınızı örerken en sevdiğiniz renkli eşarbı da örgüye dahil edin. Seçtiğiniz eşarp kıyafetinizle uyumlu olursa daha da güzel görünebilir.

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama