April 25, 2024

Sıcak Yaz Akşamları İçin Kombin Önerileri

Akşam bir kahve için çıkıyor bile olsanız mevsim yazsa insanın kendine daha bir özen gösteresi geliyor. Akşam için bir planınız var ama sürekli ne giyeceğiniz konusunda kararsız kalıyorsanız bugün işinizi bir nebze kolaylaştırmak için buradayız. Tek parça kıyafetlerin rahatlığı malum ama yine de biraz daha efor sarf edip farklı kombinlere ve parçalara da şans vermek isterseniz işte yaz boyunca üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz şık ve rahat kombin önerileri!

Elbise + Örgü Çanta + Sandalet
Yaz akşamları için ebise ve sandalet ikisinden daha iyi bir alternatif olabilir mi? Bu yıl fırfırlı, vücuda yapışan, anvelop tarzda elbiseler çok moda. Hala bir adet edinmediyseniz elinizi çabuk tutun. Çantalar bu yaz da küçüldükçe küçüldü. İster annenizin ördüğü el emeği çantayı takın ister birkaç sezondur ön planda olan hasır çantalardan edinin, bu üçlüyü mutlaka gardırobunuza katın.

Çizgili Tulum + Topuklu Terlik
Terlikler birkaç sezondur öyle muhteşem bir dönüş yaptılar ki bütün kış ayakkabıların içerisinde can çekişen ayaklarımız sonunda rahat etti. Bu sezonun yine en gözde parçalarından tulumu biraz da yaz mevsimine uyarlayalım. Keten kumaşlardan üretilen, salaş ve rahat tulumunuzu biraz daha şık topuklu bir terliğinizle kombinleyebilirsiniz.

Bluz +Jean Etek
Özellikle a kesim düğmeli jean eteklere kaç yazdır rastlıyoruz ve çok seviyoruz. Hem rahat hem de sportif bir görünüm sunan jean eteğinizi düz ve konforlu bir üstle kombinleyebilir, renkli gözlük ,hasır çanta gibi hareketli aksesuarlarla bir tık daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Feminen Bluz + Beyaz Pantolon + Topuklu Ayakkabı
Yeterince rahat göründüysek şimdi biraz da şık olma zamanı. Beyaz pantolonların ne kadar popüler olduğunu artık anlatmamıza gerek yok. İster yüksek belli bir beyaz denim ister daha klasik kesimli bir keten beyaz pantolon… Tarzınız hangisine daha çok uyuyorsa seçiminizi yapabilirsiniz. Şık ve biraz gösterişli bir bluzu nasıl daha sadeleştirebilirim’in cevabı işte bu beyaz pantolonda. Sade ama şık bir çift topuklu ayakkabıyı da kombine kattığınızda kim tutar sizi!

Geri «
Ileri »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

VDS Kiralama